Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Vannak innen gyöngyösiek?...

Vannak innen gyöngyösiek? Megéri oda költözni? Azt hallottam a duranda miatt eleg veszelyes de tobbsegeben jo város. Mivel 17 éves vagyok és a családommal költönék iskolát is kéne választanom. Melyik helyi iskolát tanácsoljátok? /L

Figyelt kérdés

2018. febr. 4. 23:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
16%
khm khm... lehet beteg vagyok
2018. febr. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Tosgyokeres Del-Alfoldikent, aki idekerult Gyongyos kornyekere, azt kell hogy mondjam, semmivel sem rosszabb, mint jnszk vagy bekes megye. Sot.. A Duranda meg pl Heves valoban erdekes, de semmivel nem masabb, mint a Jaszsag "elromasodo" falvai, pl Jaszladany, Jaszapati
2018. febr. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

én gyöngyös mellett lakom, nem nagyon van probléma vele, van pár elég gázos arc, de nem jellemző, szerintem azok se gyöngyösiek, akiket láttam ilyennek.

Azt szeretem Gyöngyösben, hogy minden van, és elég közel.

Van jópár iskola, pl a Berze Nagy gimnázium, de ezekhez nem nagyon értek, rég volt már. :)

2018. febr. 5. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Èn gyűlölöm Gyöngyöst, elég sok ott a "fura" fazon :D De amúgy elmegy, èn egy gimit ajánlanèk. Oda már lényegesen kevesebben jutnak be az olyan emberek, akivel gond lehet..
2018. febr. 5. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
"Egy nap a hivatalban" - nézd meg, ha tetszik a hely költözz oda :DDD
2018. febr. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én kb 25 percre lakom Gyöngyöstől. Szerintem szép hely,jó város. Gyakran járok oda. N
2018. febr. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
30%
Vannak. Nem. Jól hallottad. Értem. Egyiket sem. ;)
2018. febr. 6. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én gyöngyösi vagyok. Hogy megéri-e ideköltözni az nyilván attól is függ, hogy jelenleg hol laksz. Ha egy kis faluban mindentől távol, akkor nyilván igen. Egyébként szerintem egyáltalán nem veszélyesebb, mint bármelyik másik város. Duranda kb semmit sem befolyásol, csak annyit, hogy ne járkálj arra, de mivel a város szélén van, úgysem fogsz arra menni, nincs ott semmi ami miatt útba kellene ejtened. Cigányból van bőven, de abból már hol nincs? Gyöngyösben egyébként az a jó, hogy nem túl kicsi és nem is túl nagy. Van a városban minden ami kell, Budapest is közel van. Iskolát nem tudok ajánlani, nekem nem voltak túl szimpatikusak, ezért másik városba mentem suliba, de attól még neked beválhat. :D

Ha van még kérdésed, írj nyugodtan.

17/F

2018. febr. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Legkomolyabb hely.
2018. febr. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Atombombát a híd alá.
2018. febr. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!