Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan nagy elvárás az,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nagy elvárás az, hogy amelyik pasival randizom, az szeresse a jó zenét?

Figyelt kérdés

Szeretem a rappet, és sajnos bárkivel randiztam/beszélgettem eddig, mind valami nyávogós zenét csapatott. Nem tudom, miért szeretik sokan a normálatlan muzsikákat, meg a trash műfajt. Volt, aki azt hitte magáról, hogy Ő mekkora rapszakma szakértő, aztán csak Hiro-t hallgatott...


Ketioz, Zenk, Essemm, Mvp, Mr. Busta, Fiatal Veterán, stb meg mintha már a föld alatt lennének... Nyilván nem ez alapján választok magamnak párt, de rossz, mikor autotune-os zajt kell hallgatnom.


2020. ápr. 16. 05:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%
Kérdésban a válasz. Eleve úgy álsz hozzá, hogy amit teszeretsz az a jó, minden más szr. Ez meg józan paraszti ésszel nagyon leszűkíti a lehetséges találatok számát. Szóval igen, a te elvárásaid túl nagyok.
2020. ápr. 16. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
92%
Kérdésed alapján nem randiznék veled, nem a zenei ízléseddel van baj, hanem a személyiségeddel.
2020. ápr. 16. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Húhaa, jól kiismertél, 2-es.
2020. ápr. 16. 06:40
 4/23 anonim ***** válasza:
94%
Lenézed más zenei stílusát, negatív színben tünteted fel. Pedig a más az nem feltétlen rossz. Nekem ennyi pont elég volt... #2
2020. ápr. 16. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
88%

1. "Szeretem a rappet" NEM ez a JÓ zene!

2. Más zenei ízléhez semmi közöd.

3. Ha azt várod el, hogy a másiknak CSAK az legyen jó, amit te szeretsz, akkor semmi esélyed.

4. Ha ennyire lenézel minden más zenét és mindenkit, akkor ne csodálkozz, hogy nem áll veled senki szóba!

2020. ápr. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Hol írtam én olyat, hogy minden mást lenézek? Meg hogy felszínes vagyok? Istenem... :D
2020. ápr. 16. 08:26
 7/23 anonim ***** válasza:
90%
Nyávogós zene és autotune-os zaj. Szerinted mi ez ha nem lenézés? Itt írtad, kedves kérdező. Ebből már nem jössz ki jól. Bár őszintén remélem, hogy ez csak egy troll kérdés, hiszek abban, hogy az összes lány normális, jó fej. #2
2020. ápr. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
84%

"amelyik pasival randizom"

Hazudsz! Az nem randi, amiről te írsz, hanem zenehallgatás együtt.

2020. ápr. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
85%

Szereti a srác is a “jó” zenét, csak éppen szerinte más a “jó”

Mindenkinek más tetszik, úgyhogy nem várhatod el hogy tetsszen neki az, ami neked tetszik. Lehet ő a te zenédre gondolja hogy “zaj” , csak nem említi meg, mert nem ez alapján választ párt..

2020. ápr. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Hát, én sem ez alapján választok párt, mint fentebb is írtam.
2020. ápr. 16. 12:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!