Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sportosabb lányok, ti mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sportosabb lányok, ti mennyire várjátok el a sportosságot a pasiktól is?

Figyelt kérdés
Tehát ha valaki össze akarna jönni veletek, annak érdemes kimondottan izmosnak lennie? Vagy elég, ha tudjátok, hogy szokott mozogni? Vagy nem ezt keresitek igazából a fiúkban?

2019. jan. 5. 17:47
 1/5 anonim válasza:

Sportos vagyok, szakmai "ártalom". :) De ennek ellenére engem kifejezetten taszít a kigyúrt típus. Volt ilyen pasim, köszi, de soha többet! Még abba is beleszólt, hogy én mit egyek, na a 2. ilyen alkalommal léptem le és hagytam ott az étteremben.


Férfiasan mackós, nagydarab legyen.

2019. jan. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi, ment a zöld kéz!

Esetleg kort is írjatok majd.

2019. jan. 5. 18:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálam nem elvárás, nem ezt keresem, maximum "plusz pont" ha nem otthon ül hanem azért elmegy mozogni. Esetleg elmennénk együtt.Nem kell kimondottan izmosnak lennie, én sem testesítem meg a tökéletes női alak ideálját.Tőle se várnám el. 17/l
2019. jan. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én sportolok, de nincsen kifejezetten sportos testfelépítésem úgyhogy a sráctól sem várnám el. Elég ha tudom, hogy szeret mozogni, akár a túlsúlya ellenére is. Annak nem örülnék ha mindennemű mozgást utálna és még túlsúlyos is lenne.

16/L

2019. jan. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megnyugodtam, akkor nekem is van esélyem 23 évesen még :D Átlagos vagyok, de szeretek sportolni és szoktam is :D F
2019. jan. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!