Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16-20 éves srácok, milyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16-20 éves srácok, milyen elvárásaitok vannak?

Figyelt kérdés
Pusztán kíváncsiságból kérdezem, külső és belső is jöhet.

2019. júl. 10. 19:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Lehessen a lännyal arról beszélgetni hogy mennyire elcseszett egy halom mùszaki szabväny
2019. júl. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%

Normalis legyen huseges es szeressen

Ennyi eleg

2019. júl. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
ápolt, hűséges, szorgalmas, kedves
2019. júl. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

Elősször is adjon a külsejére. Engem nem érdekel ha nem a legszebb az arca és semmi olyan ami genetikából ered és nem tud rajta változtatni (természetes úton). Ha mondjuk edz és kidolgozott, az számomra a legfontosabb és nagyon vonzónak is találom. Belső szempontból pedig annyi, hogy megtaláljuk a közös hullámhosszot és ne az a típusú lány legyen aki mindent megkap és mindig azt várja hogy a szájába repüljön a sültgalamb.

18/F

2019. júl. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%

Igazából a külső szinte nekem mindegy. Én is csúnya vagyok, szép lányok úgyse járnának velem(nyilván nem akarok egy rántotthúsos bálnát). Viszont belsőleg valami olyasmi hogy:


Alapnak vegyünk egy visszahúzódó csajt. Adjunk hozzá némi titokban-stírölöm-a-srácot motívumot, nem maradhat ki az udvariasság és az alkalmazkodóképesség sem. Keverjük ezt egy kis vagánysággal, és a végén fűszerezzük meg egy lehelletnyi perverzséggel.


Et voilá! Perfekto csaj a la Bazsázs03

2019. júl. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%

Intelligencia, igény a komoly kommunikációra, életcélok, humor, egészség (táplálkozás, sport), szociális érzékenység-empátia. Én művészettel foglalkozom ezért jó, ha ő is benne van kicsit a művészi világban.


A külső meg teljesen egyedi. Nincs előre megszabott ideálom. Eddig minden lány aki tetszett különbözött külsőre.

2019. júl. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%
Legyen csinos,sportos,kedves,családcentrikus,igényes,adjon magára,je cigizzen vagy bármi káros szenvedély,tudjon kosarazni,legyen hűséges ,szeressen tiszta szívből,megértsen ó csupan ennyi...ja és tudjon főzni ,töltött káposzta,gulyas leves, ne fogjon ki rajta ! És jól szaggasson nokedlit.
2019. júl. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Belsőleg: Legyen érett gondolkodású, céltudatos és magabiztos. Legyen lojális és azért szeressen aki vagyok. Tisztán kommunikáljon, ne rejtse magába ami nyomja/zavarja mert nem vagyok kódfejtő. Különbözzön valamiben az átlagtól (pl öltözködésében).


Külsőleg: Testmagasság mindegy. De azért ne legyen magasabb mint én (184). Imádom a homokóra alakot, úgyhogy az mindenképpen előny, de nem kizáró ok. Legyen egy legalább átlagos arca, igazán nem nagyok az elvárásaim. Haj: mindegy Bőrszín: mindegy. Igazából ennyi, leginkább az összkép fontos, de nálam akkor is a belső a priorítás.

17f

2019. júl. 12. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
49%

Pffft

Sok elvárásom nincsen.

Senkinek sem kellek.

2019. júl. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Konkrét elvárásaim nincsenek, a lényeg, hogy legyen szép, kedves, intelligens és ápolt. Külsőre meg teljesen mindegy, hogy szőke vagy barna; vagy hogy kék a szeme vagy barna.
2019. júl. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!