Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szeretnék elveszíteni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretnék elveszíteni egy lehet több mint barátot, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki a szomszédunk ráadásul 2 éve (amióta ideköltöztünk) legjobb fiú barátom. Rengeteg időt töltünk egymással elég szoros a kapcsolatunk. Néha szoktam Tiktok-ozni és láttam rajtam mostanában olyan videókat, hogy “tired to kiss my best friend” videókat és úgy voltam vele miért ne próbálnám ki (ritkán csinálok videót de akkor is inkább ezek a “poénosabbak”). Napokban kipróbáltam vele, ő nem használja a TikTok-ot egy két hülyeségben benne van és ennyi. Gondoltam kipróbálom, nevetünk majd rajta mi történhet. A vége egy 5-10 perces csókolózás lett. Pont erre nem számítottam igazából. Azóta eltelt pár nap ugyan úgy keressük egymást meg találkozunk, de mégse olyan mint előtte, fel se hozta egyikünk sem. Most mit csináljak?

2020. ápr. 17. 12:48
 1/2 Thispain ***** válasza:
Miért veszítenéd el?
2020. ápr. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindketten tobbet akartok vszinu a masiktol csak nem mertek rola beszelni de tudjatok h ez nem csak baratsag. Kerdezd meg egyszeruen ha pl epp olyan helyzetbe vagytok h pl megolelitek egymast v vmi h most mi van koztetek.
2020. ápr. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!