Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szeretném elveszíteni őt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretném elveszíteni őt de nem mond el nekem semmit. Nagyon tanácstalan vagyok valaki segít?

Figyelt kérdés
Most ez nagyon hosszú lesz előre is sajnálom és köszönöm ha elolvasod és válaszolsz:).A fiú akivel kapcsolatosak a dolgok 17 éves és már több mint egy éve ismerjük egymást de úgy nagyon jóban csak 2 hónapja vagyunk és én szerelmes vagyok belé.Mindent megosztunk egymással és valószínűleg tudja hogy szeretem mert nagyon jó emberismerő és látszik is rajtam de most nem ez a lényeg.Az elején nagyon sok időt töltöttünk egymással mindig úgy alakult hogy valami közös program volt vagy elmentünk valahova. voltunk együtt korcsolyázni ahol megfogta a kezem és vett nekem forrócsokit. Voltunk cirkuszban is ahol átkarolt és a fejét a vállamra hajtotta amik nagyon jól estek . Azután nem sokat beszéltünk ő sem volt itthon és nem akartam zavarni aztán úgy volt találkozunk de nem jött össze és akkor sem beszéltünk pedig szerettem volna tudni hogy teltek a napjai és hogy elmondja a dolgokat de ezek nem történtek meg. Aztán megtudtam hogy bántja magát ami nagyon elkeserített főleg hogy semmit nem mondott el pedig én segítettem volna neki vagy mellette lettem volna ha hagyja de akaratlanul vagy szándékosan ellökött magától kicsit önző módon pedig nekem is szükségem lett volna rá hiszen hiányzott és szeretem őt. És most olyan tehetetlen vagyok nem tudom mi történt vele mi van most vele és mi lesz velünk.így visszaolvasva akkora nagy összevisszaságot írtam bocsi

2018. nov. 12. 22:09
 1/1 VIOLET EVERGARDEN válasza:
Szia!Általában ilyenkor az van,hogy nem nagyon viszonoztad,vagyis nem eléggé,azt ajánlom,hogy amíg nem késő menj utána,ne úgy,mint én...Nekem ezért úszott el egy lehetőségem.
2018. nov. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!