Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálta ezt velem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


2018-ban megismertem egy lányt egy közös program alatt. Elõször Õ jött oda hozzám, elkezdtünk beszélgetni és a végén elkérte a telefonszámomat és az instámat. Itt követtem el a legnagyobb hibát, mégpedig azt hogy beleszerettem. Minden nap szó szerint kb 4-5 órát chateltünk/beszélgettünk. Minden rendben volt, nagyon rendes,kedves volt velem, amikor találkoztunk nagyon jól megvoltunk, azt hittem hogy, na végre megtaláltam az igazi szerelmet. 2 hónap után elmondtam neki hogy mit érzek iránta, és Õ a semmibõl megcsókolt engem. Az volt életem legjobb napja. 2019 februárjában nagyon furcsán kezdett viselkedni. Nem válaszolt nekem, nem vette fel a telefont napokig. Megkérdeztem mi a probléma. Azt válaszolta hogy minden rendben. Utána azt vettem észre hogy minden közösségi profilján fekete lett a profilképe. Felhívtam, és kb a 10.-re felvette a telefont, flegma stílusban. Megkérdeztem tõle, “mi történt, mondd el légyszives” , na és akkor tört össze bennem egy világ. Azt válaszolta, ez nem tartozik rád, csak a barátomra és rám. Majdnem szívrohamot kaptam akkor, leraktam a telefont, és csak néztem magam elé, és próbáltam felfogni a szituációt. 10 percre rá blockolt mindenhol. Mindennap sírtam és ez ment 7 hónapig, amikor csináltam egy új profilt és írtam neki, hogy kérlek mondd meg mi történt, nem less semmi baj. Erre megint csak blockolt. Mondanom sem kell hogy azóta a mai napig hiányzik,és lehet hülyén hangzik, de még mindig szeretem... kérlek szépen titeket, segítsetek hogy mit tegyek ilyenkor. Elõre is köszönöm!

18/F



2020. ápr. 18. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:
92%

A fekete kép az az, hogy gyászol. Gondolom meghalt valakije.

Viszont ez alapján van és volt is barátja... amit nem túl szépen közölt veled.

Ha hallgatsz valakire, ne csinálj több profilt és ne zaklasd. Én megértem, hogy szereted és hiányzik, de ezzel őt is idegesíted, magadat pedig kínzod és kínos helyzedbe hozod.

2020. ápr. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyet tehetsz. Békén hagyod a lányt, és túllépsz rajta.
2020. ápr. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én miért nem találok sehol ilyen aranyos fiúkat
2020. ápr. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!