Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnak a fiúk a fiúsabb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnak a fiúk a fiúsabb lányokról?

Figyelt kérdés

Szooval, azért vagyok erre kíváncsi kedves fiúk ugyanis épphogy gimis lettem és ezalatt az idő alatt már 3 lány vallott nekem szerelmet lány létem ellenére...és fiú egysem... Igaz, hogy bisex vagyok, de, ha választanom kéne a fiúk mellett döntenék.

Nem tudom, hogy a külsőm ijeszti e el a fiúkat...

":3 (rövidebb göndör haj, 173 cm, fiúsabb és bőbb ruhák)

Bár igaz, hogy ízlés kérdése a dolog, de nem tudtam, higy ennyire számít a külső :"3. Ti mit gondoltok a fiúsabb lányokról?

(Belsőmről igazából annyi , hogy életvidám, humoros, néha nem tudom hol a határ és ezt utálmom magamban, jobban belegondolva a belsőm sem olyan lányos, de pozitív vagyok)

Ezt nem egy ilyen párkeresős szarnak akartam írni, csak egyszerűen kiváncsi vagyok, hogy ki hogyan gondol a fiúsabb lányokra. A belsőmről azért írtam, mert nemtudom, hogy ez mennyire számít jónak egy fiú szemszögében. És igaz hogy még fiatal vagyok ezekhez a párkapcsolatos szarságokhoz, de kezdett aggasztani, hogy már 3 lány (általánosban +2) és még egy fiú sem. C":

Köszi a válaszokat ;3



2020. ápr. 19. 00:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Engem e leírásból egyedül a bisex riaszt el. Volt már dolgom ilyen lánnyal, szörnyű dolog, amikor a barátnőd dob egy lányért...
2020. ápr. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%
A leírűs alapján te irtóra bejössz. :3
2020. ápr. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Teljesen jogos xd De mint írtam kicsi a lehetősége hogy egy lányért dobok egy fiút... Max fordítva :"3
2020. ápr. 19. 01:00
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Nekem bejönnek
2020. ápr. 19. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
36%

Huuu most ez csunya lesz, de nem tudom szebben: nagy lofaxt vagy te biszex, ha valasztanod kene, a fiukat valasztanad lanyok helyett :D tudod ezeket az embereket hivjak heteronak. Elhiszem, hogy a mai 15 evesek koreben meno lehet melegnek/biszexnek/panszexualisnak meg a joeg tudja minek lenni, es nincs is bajom azzal abszolut, ha valaki tenyleg az, de te a leirasod alapian erosen nem tunsz annak.


Amugy meg jol gondolod, hogy bizony a fius lanyok azert altalanossagban kicsit szukebb retegnek jonnek be, mint a lanyos lanyok. Persze nem lehetetlen a parkereses igy se, amugy is fiatal vagy meg. Nyilvan vannak olyan fiuk, akiknek direkt ez jon be, meg olyanok is, akiket nem kulonosebben erdekel.

2020. ápr. 19. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%
Nekem jobban bejönnek a lányos lányok
2020. ápr. 19. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%
#5: csak úgy mondom, hogy a biszexualitásnak is vannak fokozatai. Ez nem olyan, hogy valaki csak a fiúkat szereti, vagy mindkét nemet ugyanannyira.
2020. ápr. 19. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%

Én ledobtam pár kilót és ha már ott voltam, az utált hajamtól (ritkás, vékony, semmilyen) is megdzabadultam, hogy teljes legyen az átváltozás. Kb úgy nézek ki mint Penny az Agymenőkből amikor levágta a haját, csak én répa színre festettem. :3 A ruházatom viszont nagyon lányos: pasztel színek, virág minták. 20+ év után először tetszem magamnak.


Azonban én sem találok férfit. Hosszú ideje. Bár őszintén, most 150%-ban a karrieremre koncentrálok, így nem hiányzik a párkapcsolat, de kb csak minden harmadik randiból lesz még egy.


Barátnőm véleménye szerint sztenderd feminista leszbikusnak nézek ki. Akármi is az, de az elvileg elijeszti a férfiakat. Szóval ha nem szeretnél önmegvalósítani, és úgy kinézni, ahogy neked tetszik, tedd az ellenkezőjét mindannak amit szeretsz és akad majd valami díszpinty akivel kísérletezhetsz és rájöhetsz, hogy nem.éri meg feladnod önmagad.


De 20 és 30 felett is van élet, az egyéniségedet elég egy embernek megszeretni, csak legyél türelemmel. ;)


ui: Semmilyen privát üzenetet nem kérek ismerkedési szándékkal, mint mondtam, nem akarom, hogy kapcsolataom, se futó kalandom legyen. Ha azt hiszed te lennél a kivétel, te lennél a nagy semmiképp sem! Köszönöm.

2020. ápr. 19. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%
Én is fiús lány vagyok, bár hetero, mégis rühellnek engem a pasik. Rám sem néznek, fiúnak tűnök még mellettük is. Főleg, hogy nagydarab vagyok, és egy női ruhám sincs.
2020. ápr. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
73%
Nekem sem jönnek be a fiús lányok, jobban szeretem, ha egy lányon látszik, hogy lány és nem full olyan, mint egy srác haverom.
2020. ápr. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!