Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit gondolnak a kamasz fiúk a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnak a kamasz fiúk a szerényebb, szelidebb, visszahúzódó, de nnagyon kedves lányokról? Tetszhet nekik egy ilyen lány, vagyis attól még lehet vonzó, hogy szelidebb meg visszahúzódóbb?

Figyelt kérdés

2015. máj. 24. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Számomra pont az ilyen típus a vonzzó nem pedig az agyon kikent feltűnési mániás p*csák :D

És azért, mert tudom hogy ezek a visszahúzódóbb lányok sokkal értékeseg belsőre mint az átlag + azért az ember kíváncsi is hogyha lát egy aranyos lányt hogy vajon milyen lehet :) Én is kicsit ez a visszahúzódó de jólelkű ember vagyok, lehet ezért ez csak az én véleményem.

18F

2015. máj. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elnézést kicsit összevissza írtam pár helyen :)
2015. máj. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én kamasz koromban oda voltam az ilyen lányokért.A vonzóság a torta és a szelídség rajta a hab.
2015. máj. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szeretem az ilyen lányokat.Csak ritka.
2015. máj. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2015. máj. 24. 15:19
 6/6 anonim ***** válasza:
71%

Jaja, csupa pozitív tulajdonság.

Először is látni kell külsőre, ha nem éri el az illető által elvárt szintet azt ezekkel nem küszöbölheti ki.

A másik a negatív tulajdonságok. Lehet állandóan depizik, nem nagyon lehet vele elbeszélgetni.


Mindenki elképzel egy aranyos, szép, félénk kislányt, akivel ha elkezd beszélgetni az megnyílik neki, és teljesen odaadóan fogja szeretni, elmesél neki mindent, ő lesz számára a legfontosabb a világon. Minden perc életvidáman fog telni vele, sokat nevetnek majd együtt és ölelgetik egymást. Igazi lovag lesz a lány számára az illető. Hajlandó lesz összeveszni másokkal, csak hogy több időt töltsön vele. Ilyet ki ne akarna?


De itt van ugyan ez negatív szempontból:

Csávó mindig megy lányhoz, naponta beszél neki 1 órát amire ő csak pár szavas válaszokat ad. Ő sosem mesél. Tetszik neki a srác de nem csinál semmit, csak ugyan így vár. Végül a srác elhívja nagy nehezen randira. Elmegy, de ugyan úgy párszavas válaszokat ad, többperces csendek vannak randi közbe. Hiába próbálkozik a srác, ha poénkodik a lány csak mosolyog egyet, ő hiába játszadozik direkt úgy a hangsúllyal, hogy érzékeltesse most nevetni kell. Lépjünk túl ezen is, most összejöttek. A lány azt mondja, hogy nem találkozhatnak mert anyukája nem engedi el, suliban tovább kell maradnia, vagy edzése van. Na itt már érezheti csávó, hogy ő teljesen le van sz*rva, és otthagyhatja a lányt teljesen jogosan. Már csak azért is mert hiányolta az olyan dolgokat, hogy a lány írjon rá facebookon, megkérdezze, hogy mikor érne rá srác, nem jönne e el ide vagy oda. És mindezeket nem azért csinálta mert nem szereti srácot, hanem mert ennyire félénk.

De szerintem ez a verzió senkinek nem jutott eszébe, csak az első.

2015. máj. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!