Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnak a fiúk a fiúsabb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnak a fiúk a fiúsabb lányokról?

Figyelt kérdés

Szooval, azért vagyok erre kíváncsi kedves fiúk ugyanis épphogy gimis lettem és ezalatt az idő alatt már 3 lány vallott nekem szerelmet lány létem ellenére...és fiú egysem... Igaz, hogy bisex vagyok, de, ha választanom kéne a fiúk mellett döntenék.

Nem tudom, hogy a külsőm ijeszti e el a fiúkat...

":3 (rövidebb göndör haj, 173 cm, fiúsabb és bőbb ruhák)

Bár igaz, hogy ízlés kérdése a dolog, de nem tudtam, higy ennyire számít a külső :"3. Ti mit gondoltok a fiúsabb lányokról?

(Belsőmről igazából annyi , hogy életvidám, humoros, néha nem tudom hol a határ és ezt utálmom magamban, jobban belegondolva a belsőm sem olyan lányos, de pozitív vagyok)

Ezt nem egy ilyen párkeresős szarnak akartam írni, csak egyszerűen kiváncsi vagyok, hogy ki hogyan gondol a fiúsabb lányokra. A belsőmről azért írtam, mert nemtudom, hogy ez mennyire számít jónak egy fiú szemszögében. És igaz hogy még fiatal vagyok ezekhez a párkapcsolatos szarságokhoz, de kezdett aggasztani, hogy már 3 lány (általánosban +2) és még egy fiú sem. C":

Köszi a válaszokat ;3



2020. ápr. 19. 00:27
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

#5 köszi az őszinte válaszod és teljesen megértem hogy így gondolod hiszen nem ismersz engem :3. Anyám utálja hogy bi vagyok és nem tudom mit csinálna ha hazaállítanék egy lánnyal. Abszolút 100% ig bi vagyok és már ezelőtt a "divat" szexualitás elott is az voltam. Szerettem már bele temérdek sok lányba (jo azert ez túlzás volt). De már csak azért is inkább fiúval szeretnék lenni mert

1. Nem tudom még hogy milyen érzés lehet

2. Nem akarok anyámmal vitázni mert az egy nagyon veszélyes dolog lenne

Szóval kérlek ne higyj engem egy ilyen divat melegnek mert tényel nem vagyok az... Köszi :3

2020. ápr. 19. 10:33
 12/13 anonim ***** válasza:
59%

Akkor lehet csak az én környezetemben jönnek be sokaknak a diús lányok?

Én is az vagyok, van barátom és hozzám viszonykag sok fiú szokott közeledni... Igaz én testalkatilag nőies vagyok, alacsony és "törékeny" de azon nem nagyon tudok változtatni.

2020. ápr. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
60%
3 lány is?! 3? Csajszi. :D
2020. ápr. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!