Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek helyesen tettem?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek helyesen tettem? Ti mit válaszoltak volna?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tök jól néz ki még minden de különösebben nem tetszik. Egyik nap szerelmet vallott üziben és azt írtam vissza h még korai de később visszatérhetünk rá. Szerintetek helyesen tettem? Ti mit válaszoltatok volna?
2020. ápr. 19. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem akarsz tőle semmit, ezért egy "sajnálom, én nem így érzek/nem szeretnék semmit" kellett volna.


Ez a később visszatérhetünk rá mélységesen bunkó és tiszteletlen.

2020. ápr. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel azt érezteted vele, hogyha vár, akkor tuti összejön, de hát ezt nem tudod te se garantálni... ez nagyon hitegetés szintű...
2020. ápr. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tehát az elején elég rosszul írtam le, tehát valamilyen szinten tetszik csak nem érzek iránta szerelmet. Éppen ezért pontosan nem tudtam h mit mondjak
2020. ápr. 20. 07:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!