Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Helyesen cselekedtem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyesen cselekedtem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel jóban vagyok.Egy csoportot hoztam létre nyáron, amibe beletettem és ott kezdtünk el beszélgetni.Később privátban is beszélgettünk, így elég jóba lettünk.

Tegnapi nap folyamán beszéltem vele és pont egy fiú ügyben kértem a segítségét (mármimt tanácsát).Ezután beszélgettünk és később bevallotta, hogy úgy megkedvelt, hogy kicsit többet érez irántam.

Ezt mind úgy, hogy van "barátnője" elvileg, akit sohasem látott, egyszóval internetes kapcsolata van, de már nem tudja hogy még érez-e valamit iránta.

Miután bevallotta, hogy többet érez irántam, elmondtam neki hogy nem kell félnie, emiatt nem romlik meg a kapcsolatunk.Nem fogom másképp kezelni.És majd elfog engemfelejteni.Ajánlottam helyeket ahol tud ismerkedni és neki való barátnőt szerezhet magának.Mert neki eltérő stílusa van és a lányok ezért vissza utasítják.Megbeszéltem vele ezta dolgot, hogy rossz helyen kereste eddig.Meg ismerkedjen azon a helyen amiket ajánlottam és majd elmúlik az amit irántam érez.

Szerintetek helyesen cselekedtem így?

Ő 18/f én 16/L.



2018. jan. 1. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ha te nem érzel iránta semmit ez volt a legjobb amit tehettél. Velem is történt egy hasonló szituáció, sajnos én nem így reagáltam le ráadásul mindennap látjuk egymást szóval elég kínos. Esestleg ha ezek után kínosan érezné magát még mond neki hogy örülsz hogy megtudtátok beszélni. 14/L
2018. jan. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A sose látott barátnő, nem barátnő. Akit nem ismersz nem szerethetsz meg.Én így gondolom. Te nem érzel semmit iránta?
2018. jan. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
LoL
2018. jan. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem néz ki rosszul, de nem adtam a tudtára.

Akkor csak megnehezíteném a dolgokat.

Amúgy se lenne ebből semmi, mi nem találkoztunk egyszer sem mert elég messze lakunk egymástól.

Én nem érzek iránta semmit.

Meg amúgy is nekem más tetszik.

2018. jan. 1. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!