Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, történt már hatalmas...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, történt már hatalmas fordulat a szerelmi életetekkel kapcsolatosan?

Figyelt kérdés
Leginkább olyan sztorikra lennék kiváncsi, amikor teljesen reménytelennek éreztétek magatokat. Például azért mert sose volt barátnőtök stb.. és ezt követően nagy meglepetés ért titeket, mert valamilyen pozitiv változás történt ebben a siralmas helyzetben.

2020. ápr. 21. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A volt barátnőm dobott engem, arra rá 2 hónapra megtaláltam az igazit akivel igazán boldog vagyok...aztán az exem szidja a barátnőmet ismeretlenben a hátammögött de lesz*rjuk...
2020. ápr. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Nemegy disney mesében élek.
2020. ápr. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1. Hogy találkoztatok az igazival?
2020. ápr. 21. 17:38
 4/7 anonim ***** válasza:
47%

Igen mert megdolgoztam érte.

Az a titok minden nap azt kell éreztetni vele, hogy szereted és nem vagy önző nagyképű aki lenézi a nőket, mert ha jól tudom a barátnőm nem a holland veres lámpás házból jött.

2020. ápr. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
1 vagyok, Valentin napon elhívtam randizni
2020. ápr. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a nullát forgathatjuk bárhogy.. nulla marad.
2020. ápr. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, sajnálom ... de szépen kigyurod magad, elmész fodrászhoz. Talán még egy kis szoli. Változtatsz az öltözködéseden és már is nem 0 lesz, hanem egy nagyobb pozitiv egész szám.
2020. ápr. 23. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!