Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítás elviselése karanténban?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás elviselése karanténban?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tanácsokat szeretnék kérni, hogy mit tegyek, mert a barátom szakított velem a napokban Facebook üzenet formájában, és nagyon le vagyok sújtva!

Tudom, hogy az egyetlen dolog, ami segít, az az idő, de így bezárva sokkal lassabban telik!

Az sem segít, hogy jön a vizsgaidőszak!..

21/L



2020. ápr. 27. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld elterelni a figyelmed.

Hívd fel a barátaid és beszélgessetek vagy játszatok valamit online.

Csak az a lényeg, hogy próbálj társaságban lenni és tereld el a figyelmed a srácról.


Ha egyedül vagy és unatkozol és csak rajta kattogsz, akkor csak rosszabb lesz és sokkal nehezebben fogsz rajta túl lépni.

2020. ápr. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
LEESETT AZ ÁLLAM! Oké figyelj. Ezt úgy írom mint nő a nőnek! De ém azonnal felhívtam volna,hogy legalább a fülembe mondja,ha a szemembe már nem tudja. Nem tudom meddig voltatok együtt és milyen volt a kapcsolatotok, de azt érdemled hogy üzenetben dobjanak. Ennyit érdemelnél? Biztos vagyok benne,hogy nem. Én a helyedben felhívnám és kedvesen próbálnám vele megértetni,hogy ha egy nő neki ennyit jelent,akkor ne számítson semmi komolyra a jövőben. De ez én vagyok. Te döntöd el mit teszel,de azt tudd hogy nem ennyit érsz!
2020. ápr. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%

2-es válaszoló: és mégis ez mire lenne jó? Nem változtat a történteken, és a srác úgysem fogja megérteni. Ráadásul szegény kérdező még zaklatott is lesz.

Kérdező: nem tudsz sokmindent tenni, meg kell próbálnod elterelned a gondolataidat.

De az sem baj, ha kisírod magad. Ez egy gyász, meg kell élni ezt a folyamatot, ami fájdalmas, de majd pár nap múlva kicsit könnyebb lesz.

Barátnőidet hívd fel, beszélgessetek, ha igazi barátnők akkor megpróbálnak felvidítani.

2020. ápr. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! 2-es, egyetértek, nem egyszer hívtam, de hát nem vette fel nekem..

3-as köszönöm, így lesz, és igazad van!

2020. ápr. 29. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!