Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan chateljek a csajjal,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan chateljek a csajjal, hogy se ne nyomuljak, se ne hanyagoljam el? Karanténban hogy tartsam szinten az ismerkedést?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tanév kezdete óta jóban vagyok egyik csajjal a gimiben. Sokat segítettünk egymásnak, jól kijövünk.

Most viszont bejött ez a karantén dolog, így csak chaten tudjuk folytatni. :(


Utóbbiakban volt pár problémája, és úgy érzem, kiérdemeltem a bizalmát, komoly dolgokról is tudunk beszélni. Karantén előtt volt is róla szó, hogy elmegyünk majd valahova.


A gond csak az, hogy legtöbbször én kezdeményezem a beszélgetést. Ha már chatelünk, akkor jól elvagyunk, tényleg színvonalas kétoldalú kommunikáció megy, viszont ritkábban kezdi ő.


Nem is ez a baj, csak nem tudom, mi a normális. Azt nem akarom, hogy csak én írok rá, nem tudom, chatelésnél mi a megszokott, hogy a csaj milyen időközönként kezdeményez beszélgetést.


Utóbbi pár napban majdnem mindennap beszéltünk, de nem tudom, milyen gyakran kéne ahhoz, hogy se ne legyek nyomulós, se ne érezze azt, hogy nem érdeklem.


Szerintetek milyen gyakori chatelés kellene ilyen szinten? Vagy ne írjak rá pár napig, aztán kiderül, mennyire érdeklem?


Ne nézzetek hülyének, de én annyira élőben kommunikáló ember vagyok, hogy ezek a chat-etikettek nekem nagyon idegenek, most viszont nincs más választás a vírushelyzet miatt... :/


Viszont nem akarom elszalasztani. Miket tanácsoltok, hogyan fejlesszem a kapcsolatot ilyen körülményekben?



2020. ápr. 7. 13:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

nem kell trükközni


a leírtak alapján eddig jól ment, így folytasd

2020. ápr. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Persze van, hogy ő ír rám, pl. hogy lesz-e közös óránk, meg ilyenek, tehát nem rossz a helyzet, csak nem tudom, ezt hogyan, milyen gyakorisággal kéne. Mert gondolom azért nem mindig csak a csávó dolga beszélgetést kezdeményezni.


Élőben sima ügy minden, de a chat-hez nem vagyok hozzászokva... :/

2020. ápr. 7. 13:15
 3/14 A kérdező kommentje:
Pl. ha mindennap ráírok, az zavaró szerintetek? Álljak le és várjam meg, ő mikor ír?
2020. ápr. 7. 13:17
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy vagyok vele ha egyszer ráírok akkor ha utánna ő kezdeményezz akkor érdeklem.

Ha nem akkor nem érdeklem.Nem szoktam túlbonyolitani.

Nyilván nállatok már más a helyzet.

2020. ápr. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
10%
Neked nagyon tetszik az a csaj, nem is értem, miért nem csókoltad meg és miért nem k*f*ltél vele, ez a te problémád.
2020. ápr. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő is szokott írni, és normálisan beszélgettek mikor ráírtál nincs gáz :D

Folytasd azt amit eddig csináltál


Én se vagyok az a fajta, aki mindig kezdeményezné a beszélgetést, ez nem szándékos, néha én is kezdeményezek, hogy ne legyen az, hogy a másik fél így érezzen, ahogy most te, lehet a lány is így van vele.


Ha valakit idegesítene, hogy folyton írogatnak neki, akkor szerintem éreztetné :))

2020. ápr. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, mindenkinek mások az igényei. Én pl. srácként bőven megelégszek annyival, ha reggel váltunk pár szót, aztán napközben kimarad 3-5 óra vagy több és este, amikor már tényleg nyugis minden, nem kell mással is foglalkozni mellette, akkor beszélünk újra. Sőt azt tapasztaltam, hogy így minőségibb beszélgetéseket is lehet kialakítani, mert nem beszélünk pikk-pakk minden témát.
2020. ápr. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Én is inkább nap vége felé szeretem, mert akkor rá lehet hangolódni.


Csak azon gondolkodom, nem kell-e valamiféle rendszerességet belevinni? Mert más részről meg nem akarok neki egyfolytában írogatni, bár fene tudja, alakul ahogy alakul. Most lehet várok egy ideig, hogy kipróbáljam, ő mennyi idő után ír.


Köszönöm az eddigi válaszokat, nyugodtan írhat bárki a chatelési szokásairől, kinek mik a tapasztalatai.


Mert élőben minden látszik a csajon, de így monitor mögül... Csak hát sajnos most nincs más lehetőség. :/

2020. ápr. 7. 15:36
 9/14 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem nem baj, ha fiúként te írsz rá többször, én lányként pont ezt szeretem. Így, hogy időnként ő is ír, nincs min aggódnod. Akkor lenne, ha ő nem írna rád sosem.
2020. ápr. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
És akkor az se gond, ha nem mindennap beszélünk, igaz? Hanem mondjuk két-háromnaponta egy kicsit.
2020. ápr. 7. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!