Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy srác ugyanolyan emojiva...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác ugyanolyan emojival válaszol mint amilyet te írtál akkor az jót vagy rosszat jelent?

Figyelt kérdés
Tudom hogy furcsa kérdés csak egy barátnőm elhitette velem hogy ez nem jelent jót és érdekelne más véleménye
2017. okt. 25. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Amelyik fiú túl sok emojit használ eleve rosszat jelent mert azt jelenti páva.
2017. okt. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Túl gyerekes, már bocs.

Biztos fiatalok vagytok.

2017. okt. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#1 Ő nem használ sok emojit csak ugyanolyannal írt vissza mint én és erre a barátnőm azt mondta hogy ez rossz de azt nem mondta hogy miert szóval nem értettem:D
2017. okt. 25. 22:22
 4/7 A kérdező kommentje:
#2 Hát 17 évesek vagyunk de ezt én sem értettem hogy hogy jött neki...
2017. okt. 25. 22:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Altalaban a lanyok ennel eretebbek 17 evesen szal vagy 17 alatt vagy vagy csak eretlen
2017. okt. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 tizen válasza:
100%
ne vedd komolyan az ilyen babonákat. miért jelentene rosszat?
2017. okt. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6 igazad van csak igazábol én nem gondolom ezt rossznak csak amikor tanácsot kérek akkor az mindig különböző ezért nem tudom eldönteni de köszönöm igyekszem nem komolyan venni:)
2017. okt. 26. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!