Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez rosszat jelent?

Figyelt kérdés

Beszéltem egyik haverommal beszéltem és ajánlotta az egyik haverját hogy írjak rá.Ráírtam mert szeretnék vele ismerkedni, de nem pont így írtam neki.

Aztán visszajelölt ismerősnek és elfogadta az üzenetkérésemet, de nem írt semmit.


2018. máj. 11. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Most akkor mivan?😅😅 Fiú vagy vagy lány? Meleg vagy?😅 Meleg egyáltalán az a "haver"?
2018. máj. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lány vagyok és bocsi, de siettem.
2018. máj. 11. 12:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is visszajelölöm az ismerőseimet, de nem írok rájuk egyből, sőt van akivel még soha nem beszéltem, mert nem volt semmi dolgom vele. Lehet hogy még nem tudja hogy miért jelölted be, de ami valószínűbb-->

Tudja de arra vár hogy te írj neki. Elvégre te jelölted be :)

2018. máj. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!