Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdek megőrülni? Nem tudom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek megőrülni? Nem tudom feldolgozni hogy elhagytak!

Figyelt kérdés

Igazából nagyon kevés ideig voltunk egyutt, összesen másfél hónap, de nekem ő volt az első ember akibe szerelmes voltam, elotte nem volt senki az életemben. Minden jól alakult, én szerelmes voltam, ő is az volt (legalábbis ez látszott rajta és ezt mondta), aztán fogta magát egyik pillanatról a másikra lelépett normális indok nélkül. Utána még próbáltam beszélni vele, hogy ha mégis így döntött legalább az igazságot mondja el, de nem volt hajlandó elmondani semmi konkrétumot, ezután pedig majdnem elkuldott a k**va anyámbabb és letiltott mindenhonnan. Ez történt lassan kB 5 hónapja. Nem telik el úgy nap hogy ne gondolnék rá, egyszerre gyűlölöm és szeretem nagyon,mert az együtt töltött idő olyan volt mintha a "fellegekben" jártam volna. Nagyon mély nyomot hagyott bennem. Már nem sírok mindennap mint az első 2 hónapban, de sokszor rám tör az elviselhetetlen hiányérzés. Ráadásul kB mindennap ezzel álmodok. Nem tudom, hogy engedhetném el végre, hogyan dolgozzam fel ezt, boldog akarok lenni végre, de mióta ez az eset megtörtént mintha nem is lennék önmagam. Úgy érzem még fogok őrülni. Nem tudom miért csinalhatta. Ezek ellenére tudom hogy elég gazul hangzik de még mindig érzek iránta valamit.

Kérlek ne írjátok hogy az idő minden sebet begyogyit mert nem igaz. Én is azt hittem de nem sokat javult a helyzet ennyi idő után sem néha már emiatt is rosszul érzem magam hogy még mindig nem tudtam feldolgozni.

17/l



2020. ápr. 30. 22:04
 1/9 A kérdező kommentje:

Azt kifelejtettem, hogy még mindig a mai napig reménykedem benne, hogy visszajön, és minden olyan lesz mint régen. Elofordult már hogy kimentem ellenőrizni a postaládat is reggel, hátha ilyen módon akarna nekem üzenni.

Kérlek segítsetek

2020. ápr. 30. 22:08
 2/9 anonim ***** válasza:
11%
Legközelebb a tini kategóriát sírd össze. Amúgy meg keress fel egy orvost mielőtt felnyiszálod az ereidet.
2020. ápr. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
30%

"Kérlek ne írjátok hogy az idő minden sebet begyogyit mert nem igaz.

17/l"


Az idő nem gyógyít be semmit, viszont idővel felnőtt leszel, és akkro majd írhatsz a felnőtt kapcsolatok rovatba.

2020. ápr. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

Szervusz! :) Nagyon sajnálom, hogy nem jött össze az adott sráccal. 1,5 hónap első kapcsolat, teljesen megértem, hogy belehabarodtál. Nem tudom, hogy más megpróbálta-e közölni veled, de hátha segít. Ha 1,5 hónap után bármilyen indok nélkül kidobott és nem indokolta, azóta sem tudtatok beszélni erről, akkor sajnos a te szerelmed ellenére, az ő érzései nem voltak valódiak (ha mondta is csak megjátszotta) lásd a bánásmódot, ahogy magadra hagyott. 5 hónapja rágódsz egy olyan fiún aki téged sajnos nem szeretett viszont. :/

Megosztanék veled egy titkot, amit még unokabátyámtól hallottam, amikor nekem sem voltak épp a te korodban párkapcsolati sikereim.


"Van még hal a tengerben."


Van az a valaki, aki nem csak megjátsza azt, hogy kedvel téged, van az a valaki aki úgy szeret ahogy vagy. :)


Csak meg kell őt találnod, azt aki így viszonyul hozzád. Ehhez viszont neked is keresned kell az illetőt.


Ne csüggedj bánkódj valaki miatt aki elhajított téged.


Írtad, hogy ne írjuk, hogy az idő mindent begyógyít. Nem is fog, ha nem hagyod neki!


Tudom, most itt ez a vírusos szitu, ami nagyon nyomasztó, de addig is próbálj ismerkedni, beszélgetni másokkal, keresd a szerelmet, keress valakit aki viszont szeret.


Minden jót, jobbulást kívánok.


21/f

2020. ápr. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#4 es köszönöm a válaszod

Igen Nagyon sokan mondták már nekem hogy csak játszott de én ezt nem tudom elhinni. A szüleinek bemutatott, a barátinak is rögtön és ők még mondtak is hogy sokat hallottak rólam. Szóval nem értem


Az első két válaszolonak meg üzenem hogy nem mindenki egyformán dolgoz fel szituációkat vannak emberek akik túlérzékenyek mint én

2020. ápr. 30. 22:29
 6/9 anonim válasza:
32%
Nem az érzékenységeddel van a gond, hanem azzal, hogy 17 évesen már felnőttnek érzelged magad. De végre a helyére került a kérdés, így zárható
2020. ápr. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Rendben, ha túl vagyunk a felnőtt nem felnőtt témán várom a további hozzászólásokat
2020. ápr. 30. 22:35
 8/9 anonim ***** válasza:
36%

Oké, hogy 17 éves lány vagy, ha igaz, de azért felfoghatnád már végre, hogy hülyét csinált belőled, és te is azt csinálsz magadból.


Ha mégcsak nem is szexeltetek, akkor meg aztán végképp semmi bánnivalód.


Nem lehetsz szerelmes valakibe egy vagy másfél hónap után, akkor nem a személybe vagy szerelmes, csak magába az ideába, és a vágyba, hogy kapcsolatban lehess, ezt pedig kikozmetikázza a szíved, és ezt a képzelt vágyat személyesíted meg az ő segítségével, csak ennek a valósághoz kevés köze van.


Nekem minimum 4 hónap napi szintű kapcsolat kell ahhoz, hogy szerelmes lehessek, és akkor sincs garancia arra, hogy az is leszek.


Kötődni tudok, és szeretni is, de azért az nem ugyanaz.


Mégis mit tett érted?

Meg miért tiltott le akkor?

Miért teszi ezt most veled?



Mit akarsz egyáltalán egy kapcsolattól? Valóban szükséged van egy pasira, vagy csak szexelnél, de kapaszkodsz a " csak hiányzik a kukesz, de én aztán nem vagyok ribi elvbe" (ami persze marhaság) Mert 17 évesen igenis dugj legalább havi 3x. Ez az egészséges.

De ehhez nem kötelező szerelembe is esni, attól még érezheted magad jól életre szóló elkötelezettség nélkül is.


Szóval mit akarsz tulajdonképpen az élettől?

2020. ápr. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
58%

Szia!

Nagyon sajnálom, ami történt. Az első szakítás mindig nagyon szörnyű. Éreztem én is utána hasonlót, még az álmok is stimmelnek.

Abban nincs semmi furcsa, hogy ennyi idő után is érzel iránta valamit (nekem 2 hónap feldolgozása volt kb. fél év).

De én akkor is azt tudom mondani, hogy idővel halványul majd az emléke. Viszont ezt neked is akarnod kell, tenni kell érte. Az idő gyógyít, de csak ha te is akarod, hogy gyógyítson.

Engedd el azt az ábrándképet, hogy visszatér, légy nyitott másokra. Csinálj programokat a barátaiddal; foglald el magad hobbikkal; tudatosítsd magadban, hogy lezárult.

Emellett járj nyitott szemmel és hidd el meg fogod találni azt akit te keresel és aki épp téged keres!

Rengeteg időd van, fiatal vagy még :)

Ne ragadj le olyannál, aki nem érdemel meg téged (mert aki így elmegy, az nem érdemel meg)!

Fel a fejjel, mindig csak előre!:)

2020. máj. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!