Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kétsgébe esett lány, akit...

Kétsgébe esett lány, akit terhesen elhagytak. Hogy lehet ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés

Fél éve van egy barátom. Fél éve szedem a gyógyszert (Milligest).

Egy hete derült ki hogy 13 hetes terhes vagyok. A párom elhagyott, mert nem akarja a babát. Azt mondta felejtsem el, neveljem fel egyedül, ő rá ne számitsak. 24 éves, én 22. Megijedtem, sirok megállás nélkül, nem tervezett terhesség, most jön a baba, egyedül kell felnevelnem, szülői segitséggel.


2009. okt. 22. 12:03
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Szeretném a babát, és nagyon örülök hogy itt van, de másrészt nagyon fáj hogy elhagytak !!
2009. okt. 22. 12:04
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ennyire fontos voltál neki, akkor ne sokat agyalj rajta te sem...Nagyon fiatal vagy még, akár babával is sodorhat melléd egy társat az élet, aki életed végéig kitarthat melletted.A terhesség lesz életed legszebb időszaka.Csak a picike emberkével foglalkozz.Hidd el nekem, amikor megszületik, ő mindenért kárpótolni fog.Fel a fejjel.
2009. okt. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha szeretnéd a babát akkor lép túl az apján mert egy szemét és nem vállalja a tetteiért a felelősséget koncentrálj a picire aki nagyon - nagyon sok örömet fog még neked okozni.

És ne sírj mert ezzel csak magadat idegesíted és a picinek sem tesz jót!

Kitartás jó egészséget!

2009. okt. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

köszönöm a gyors válaszokat. Amikor megtudtam hogy babát várunk, nagyon boldogan térten haza, és alig vártam el mondjam a jóhirt neki. Senkinek nem kivánom amiket a fejemhez vágott. Nem is szeretett ahogy ő mondta mindig.

:'(

2009. okt. 22. 12:18
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Sok erőt és kitartást kívánok! Bízom benne, hogy a szüleid segíteni fognak Neked és az élet tartogat Neked egy odaadó társat! Ezzel a szar alakkal pedig ne foglalkozz, ha ilyen akkor előbb-utóbb úgyis elment volna és ha véletlenül meggondolja magát csak ne fogodd vissza!!! nehogy később kerülj ugyanebbe a szituba! Meglátod minden rendben lesz! Én csodálatosnak tartom, hogy ennyi idősen úgy érzed akarod ezt a babát!!!!
2009. okt. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok és boldog vagyok, hogy vállalod ezt a babát! Sokan megfutamodnának a helyedben. Mivel Te ezt nem teszed, erős stram kiscsaj lehetsz, úgyhogy biztos meg fogod oldani egyedül+szülői segítséggel a problémát. A pasival meg ne foglalkozz innentől, csak a picivel. Nem jó neki, ha nem vagy kiegyensúlyozott. Ennyit nem ér az a... Gondolj arra, hogy ha ilyen, jobb is, ha lelépett. Fiatal vagy és minden esélyed megvan rá, hogy találkozz egy olyan igazi társsal, aki szeretni fog Téged is, meg a picidet is úgy, ahogy megérdemled.

Fel a fejjel! Csak pozitívan és csak előre nézni! Sok sikert és kitartást a babához (+ majd a TÁRS kereséshez)

2009. okt. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Feldolgozni? Sehogy! El kell felejteni! 2 dolog jutott az eszembe. Az egyik, hogy valószínüleg bepánikolt a barátod, és nem tud hírtelen mit is tegyen. Elképzelhető, hogy vissza fog jönni melléd, de ebben ne bízakodj! A másik, hogy még mindig jó, hogy most gondolja úgy, hogy nem akar apa lenni, mint ha a baba már megszületett volna, sőt értelmes már annyira, hogy tudja ki az apja. Aztán apa eltűnik! Mennyivel nagyobb fájdalmo az neki! Sok kitartást és egy nagyon boldog életet kívánok neked! Mindig csak előre nézz!
2009. okt. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne sírj,nem tesz jót a picinek.Szerintem örülj,hogy ez a kis emberke téged választott anyukájának,látod,a gyógyszer mellett is jönni akar hozzád!Ez a pasi elég szemét,ha így itthagyott,de ha anyudék segítenek,akkor ne félj,minden rendbe fog jönni!És nagyon vigyázz magatokra!
2009. okt. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm a biztató válaszokat. Segitség az biztos hogy lesz. Csak nehéz lesz, mert most fogok érettségizni.De ez nem lesz akadály. A pici befog születni.

A gyógyszer mellett lettem terhes mindössze két olyan eset volt hogy el ment bennem. És tessék. Pedig szabályosan szedtem.

2009. okt. 22. 13:19
 10/24 A kérdező kommentje:

javitanám


A pici megfog születni. ( nem befog )

2009. okt. 22. 13:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!