Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Több mint hat éves kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több mint hat éves kapcsolat végét hogy lehet feldolgozni?

Figyelt kérdés

Lehet hülye a kérdés, de nem tudom mit kezdjek magammal. Tudom-tudom, barátok, idő, sport stb... de semmihez nincs kedvem.


A kapcsolatunk igazaból sz*r volt már a végén nagyon. Semmmi bizalmam nem volt felé és 24 évesen rájöttem, hogy nem ő lesz akinek gyereket szülök ebben a bizonytalanságban. Többször átvert, és most épp nem történt semmi, hanem higgadtan, átgondoltam és erre jutottam. De ettől még nagyon rosszul vagyok, mert ő jelentett nekem kb mindent ... Úgy érzem hogy megölöm az egyik felem ,hogy a másik egyszer igazan boldog lehessen.


Tudom, hogy hosszútávon kb tönkretett volna, már reálisan látok mindent. Mégis kb őrület ami a fejemben van... Mit tehetek hogy kicsit is jobb legyen?


2020. febr. 2. 21:23
 1/8 Noren1989 ***** válasza:
100%

Egyértelműen az tudna változtatni, ha,


1, kicsit sulykolod magadnak a negatívumokat,

2, csökkented azokat a dolgokat, amik rá emlékeztetnek,

3, elfoglalod az elmédet.

2020. febr. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Leírtad az első bekezdésedben mit kell tenned!
2020. febr. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Magyarul k**úrvanagyot csalódtál....


Amúgy kb úgy mint egy 3 ,4 vagy 8 éves kapcsolatot vagy 15 éves kapcsolatot. Nem első sorban az együtt töltött évek mennyisége számít.


Hanem , hogy azok az idők hogyan teltek. sokszor egy 1-2-3 éves kapcsolat tartalmasabb igazabb, őszintébb, mélyebb vidámabb mint egy 10 éves.


Kevés ember van aki ezt nem szívja meg, és mindenki feldolgozza túléli, van 1-2 problémásabb agyilag akiknek kell pszichiáter esetleg , de az kevés.


Azt csináld ami jólesik, van időd bőven!

2020. febr. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Először is, légy magadra büszke, hogy volt erőd kilépni időben egy rossz kapcsolatból.

Másodszor pedig, gondolkozz el,mi a kedvenc idotoltesed,mivel tudod magad legjobban lefoglalni,elfoglalni!?

Na, azt csináld.

Harmadszor, mozdulj ki!

Jön a jó idő, jönnek a napsütéses napok,hetek... ha nekem rossz kedvem van, és kimozdulok, mégha csak egy laza séta is, egyből valahogy jobb kedvem lesz, persze nem vagyunk egyformák.

2020. febr. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszi. Bar a kerdesemnek lehet igazan nem is volt sok ertelme , mar az is jot tett hogy ide leirtam es valaki elolvasta
2020. febr. 3. 01:05
 6/8 anonim ***** válasza:

Kiirtad magadból, már az is segíteni szokott, segített is.

Nincs ezzel semmi gond :)

2020. febr. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%
A legfontosabb lépj, ne el búj és ne legyen olyan hogy nincs kedved, lépj ki a mostani komfort zónádból akkor nagyobb lesz az esélyed hogy tudj nyitni más fele tudj barátkozni, már ez is egy lépés hogy ide ki írtad, tedd meg a következőt. Ha otthon maradsz csak be fásulsz és mindig a múlttal fogsz foglakózni.
2020. febr. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ugyan ebben a helyzetben vagyok, ha gondolod írj :(
2020. febr. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!