Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit érthetett azalatt a pasi,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érthetett azalatt a pasi, hogy "Egy zsák krumplit megérsz! "?

Figyelt kérdés

Még a vírus előtt az egyik férfi ismerősöm mellett ültem, amikor hirtelen megfogta a kezem, és meglepve mondta nekem, hogy milyen kicsi kezem van. Erre mondtam, hogy ez nem csoda, hisz kicsi lány vagyok, és mindenem kicsi. Majd vigyorogva visszakérdezett, hogy "mindened kicsi?" Mondtam, hogy igen.

Erre ő azt mondta nekem, idézem: "Egy zsák krumplit megérsz, nem?" És nevetett.

Ez a pasi amúgy mindig flörtöl velem, de nem tudom mire érthette ezt. Gúnynak szánta? Ez valami szólás-mondás? Már kerestem neten, de semmit nem találtam erről. Én 16/L vagyok, ő 29/F.



2020. máj. 1. 16:00
1 2
 1/19 anonim válasza:
17%
Hát annyira nem lehetsz kicsi, ha egy zsák krumplihoz hasonlított. Inkább dagadt.
2020. máj. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%
Azt jelenti hogy egy idióta barom. Te meg tizenhat évesen flörtnek veszed a hülye dumáját. Nagyon gáz az ipse.
2020. máj. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem vagyok dagadt. Biztos, hogy nem ilyenre értette.

Az lehet, hogy gúny volt, de nem az alakomra, ez tuti.

2020. máj. 1. 16:06
 4/19 anonim válasza:
96%
Azt gondolja ,hogy egy éjszakára elmész , de amúgy nem kellenél neki
2020. máj. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Hát akkor jól állunk, mert többre ő sem kellene nekem egy éjszakánál.:D

Na nem mintha 16 évesen bármit is tennék vele. Szűz vagyok, és nem egy jött-menttel akarom.

Mindenesetre várom még a többi választ, mert eddig kb. mindenki máshogy értelmezte.

2020. máj. 1. 16:11
 6/19 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem is csak egyéjszakást akar.
2020. máj. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
72%

Ennyit adna érted, ennyit érsz. Egy menet, egy zsák krumpli.

De csak ha mindened kicsi, tehát szűk a punci.

Ne aggódj, addig fog "flörtölni", amíg megdughat. Ezt még mi se hisszük el, hogy neked nem kéne.

2020. máj. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
93%
Ha 40 kg körül vagy, akkor mondhatott volna cementet is, ha a súlyod rá értette.
2020. máj. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Nos, eddig kedvesen álltam hozzá, de ha ilyen bunkó, akkor tőlem semmi kedvességet ne várjon ezentúl.

#7, ha hiszed, ha nem, nem akarok tőle semmit. Én egy osztálytársamba vagyok menthetetlenül szerelmes...:)

A kérdésem igazából azért írtam ki, hogy tudjam, hogyan kezeljem ezt a férfit. De hát egy bunkó a válaszok alapján, szóval nem fogok vele a továbbiakban jópofizni.

2020. máj. 1. 16:40
 10/19 anonim ***** válasza:
97%

Hirtelen megfogta a kezed - írod. Na, itt kezdődött nála a... Az én magyarázatomban így áll a dolog: egy zsák krumpli nem nagy érték, de szerinte ennyit megérsz. Szóval lenéz téged, bunkó pasas.

Ffi.

2020. máj. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!