Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit érthetett azalatt a pasi,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érthetett azalatt a pasi, hogy "Egy zsák krumplit megérsz! "?

Figyelt kérdés

Még a vírus előtt az egyik férfi ismerősöm mellett ültem, amikor hirtelen megfogta a kezem, és meglepve mondta nekem, hogy milyen kicsi kezem van. Erre mondtam, hogy ez nem csoda, hisz kicsi lány vagyok, és mindenem kicsi. Majd vigyorogva visszakérdezett, hogy "mindened kicsi?" Mondtam, hogy igen.

Erre ő azt mondta nekem, idézem: "Egy zsák krumplit megérsz, nem?" És nevetett.

Ez a pasi amúgy mindig flörtöl velem, de nem tudom mire érthette ezt. Gúnynak szánta? Ez valami szólás-mondás? Már kerestem neten, de semmit nem találtam erről. Én 16/L vagyok, ő 29/F.



2020. máj. 1. 16:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
47%
Arra gondolt, hogy a súlyod egy zsák krumpliéval vetekszik, nem kell belemagyarázni mindenfélét.
2020. máj. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
81%

A nő értéke


5 zsák krupli = 1 kecske

5 kecske = 1 teve



Szóval te kb 1/25-öd tevét érsz, ami nem túl sok lássuk be

2020. máj. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
90%
A nagyon ócska, szakadt prostik falun sokszor egy zsák krumpliért teszik szét a lábukat. Ezzel azt mondta hogy nagyjából te is ennyit érsz.
2020. máj. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Ettől jobban ismerhetne...

Mindenkivel igyekszem kedves lenni, ő vele is mindig az voltam, mert tesómnak a barátja.

De nem tudom, hogy honnan vehette,hogy én ilyen-olyan vagyok. Konkrétan a kutyákról beszéltem vele eddig csak. Korábban csak társaságban találkoztunk, ahol a folyamatos kacsingatásain és vigyorgásain kívül semmi kontaktom nem volt vele.

És nem is akarom, hogy legyen.

Tesóm által tudja nagyon jól, hogy melyik fiúba vagyok szerelmes, és a fiút is így leszólta nekem egy kép alapján. Végiggondolva tényleg bunkó egy ember.

2020. máj. 1. 20:59
 15/19 anonim ***** válasza:
58%

Aha, rajzolódik a megoldás:

- társaságban folyton kacsintgat, vigyorog

- ócsárolja a fiúdat,

- hirtelen megfogta a kezed...

Ezidáig szépen alakult. Tőled függ, hogyan alakul tovább.

2020. máj. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem kétféleképpen lehet ezt érteni

1. Ugye kistermetű vagy, azon próbált viccelődni, hogy vajon vagy-e olyan nehéz, mint egy zsák krumpli

2. Könnyen kaphatónak néz.


Szerintem amúgy az első, nem hiszem, hogy egy majdnem 30as pasi egy 16 évestől bármit akarna. Bár persze kitudja. Ha bebizonyosodik, hogy az utóbbi, akkor tartsd távol magad tőle!!

2020. máj. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Elég nagy sértés volt
2020. máj. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is leginkább egy nem túl bonyolult lélek szellemeskedésének vélném, ami kicsit félreérthetőre sikeredett. Persze a flörtölés miatt a sokféle értelmezés meg játékos. Meg zavarba akart hozni kicsit, húzni, hogy elpirulsz-e, ha rákérdez, hogy mindened kicsi-e? Tehát szavaival már a bugyidban jár. Szóval játékos közeledés ez, de valóban van egy baljós hangulata a másik értelmezési lehetőség miatt. Szóval inkább a szerelmedre figyelj, ezt a fazont meg hanyagold.
2020. jún. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Vagy Orbán Viktorról beszélünk, vagy csak a szavazatodra hajt. (vagy mindkettő)
2020. jún. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!