Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is észrevettétek már, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is észrevettétek már, hogy minél okosabb a pasi annál jobban tud udvarolni?

Figyelt kérdés

A minap gondolkodtam el ezen. Jó pár randin túl vagyok már. Randiztam nagyon okos egyetemi tanárral és sima, egyszerű bolti dolgozóval. Még mielőtt félreértenétek NEM nézem le senki munkáját! Hiszen értékes MINDEN munka. Viszont az egyetemi tanár visszafogott volt, csendes, igazi úriember. A bolti eladó srác meg elküldte a nemiszervéről a képet és “így akart meghódítani”

Mennyire függ össze az intellektuális szint az udvarlással szerintetek? Mik a tapasztatok?


2020. ápr. 26. 22:27
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
12%
És melyiket választottad végül?
2020. ápr. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
93%

Persze, hogy összefügg az intelligencia és az udvarlás képessége.

Emellett kiemelném még a fejlett szociális készséget is. Nemrég randiztam egy mérnökkel, de borzasztó volt, alig tudtunk beszélgetni, ha én nem teszek fel kérdéseket akkor csendben ültünk volna.


33n

2020. ápr. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
48%

Nem semmi ... viràg helyett a farkàt küldi ...

Persze hogy összefügg a tanulassal.

2020. ápr. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Na igen, de csak mert valaki nem küld dickpicet, attól még lehet, hogy csak meg akar húzni. Pont az intelligensebb embereknél nehezebb kiszűrni a valós szándékukat, mert ugyebár használják az eszüket és tudnak manipulálni.


De ha jó oldalról nézzük és veszünk egy értelmes ÉS érzelmileg is fejlett embert, az tuti kombó :)

2020. ápr. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Az exemnek három diplomája van, és egy jó darabig valóban nagyon intelligensnek tűnt, sikerült lenyűgöznie engem és a szüleimet is. Utólag azonban kiderült, hogy egy nagy manipulátor. Tudja, hogy hogy mondja mindenkinek azt, amit hallani akár "diplomatikusan", hogy ő megkapja, amit akar, de ahhoz sajnos nem volt elég okos, hogy rájöjjön arra, hogy így hosszútávon nem lesz megoldva a probléma, vagy hogy kitalálja, hogy hogy lehetne úgy megoldani, hogy tényleg ne álljon emiatt folyton a feszültség, illetve azzal kapcsolatban is bőven van még mit tanulnia, hogy hogyan tisztelje magát, a saját határait, a nőket, illetve mások érzéseit. Most is olyan szöveget írt társkeresőn, mivel mindketten visszamentünk ezekre az oldalakra, hogy neki a szex egyáltalán nem fontos, az csak kiegészítés a lelki kapcsolat mellé. Na persze, én meg a római pápa vagyok...
2020. ápr. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

5

Volt valami szexuális defekt amit eltitkolt?

2020. ápr. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
0%
Ha lehetek szerény, akkor észre. Magamon.
2020. ápr. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Állandóan azt akarta, akkor is, amikor egy-egy veszekedés után én még nagyon rossz hangulatban voltam, és meg is mondtam neki, hogy ha komolyan gondolja, akkor előbb tegye jóvá azt, amin összevesztünk, és utána semmi akadálya, de meggyőzött, hogy neki most van szüksége rá, mert így tudja levezetni a feszültséget. De nem csak ez volt a probléma sajnos.
2020. ápr. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
5-ös voltam
2020. ápr. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Gyere hozzánk mérnöki karra, ha igazán cringe szar udvarlásokat akarsz látni állítólag okos emberektől... :D Nem ezen múlik.


Viszont sok okos ember van, aki intelligens és következetes is, azok tényleg jobban tudják, hogy kell viselkedni és kreatívabbak is.

2020. ápr. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!