Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, nektek mennyire jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nektek mennyire jön be, ha egy pasi mások lealázásából építi a saját egóját?

Figyelt kérdés

Volt itt egy kérdés, hogy a Dancsóka Petike jó pasi-e és jöttek a női válaszok, hogy így meg úgy milyen jó pasas. Közben a csávó kb. abból építi a youtube-os karrierjét, hogy a még nála is nyomorultabb előadókat és videósokat fikázza.

https://www.youtube.com/watch?v=TwzN47CNyzM

https://www.youtube.com/watch?v=OS9LF0VGqe4

Tényleg annyira imponáló, ha valaki másokat próbál lealázni?


2020. ápr. 27. 11:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Ezekben mi a lealázó?
2020. ápr. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%

Egy ilyen ember még havernak is esélytelen.

Viszont a kérdésnél, amiről írsz Dancsó külseje volt a tényező, mellesleg a linkelt videókon se aláz le mást (nem is nyomorultak vannak az eredetiken), mert ha így lenne, minden humorista és kritikus kapásból mások alázásából élne. Többször elmondta, hogy nem bántó céllal készíti a videóit.

2020. ápr. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
36%
"Többször elmondta, hogy nem bántó céllal készíti a videóit." ez az a kategória, mikor nem bántó céllal, de mindenféle életvezetési tanácsokat adnak édesanyádnak. Attól még, hogy "bevédi" magát valaki, kiválthatja simán az adott hatást, pedig csak "kimondtam az igazságot/vicceltem" stb.
2020. ápr. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

"Többször elmondta, hogy nem bántó céllal készíti a videóit."

Hát nem tudom... volt az a srác, aki készített egy paródiát Drake Hotline c. számából:

https://www.youtube.com/watch?v=c9_cnqcqJzc

Dancsó meg a saját videójában úgy állította be, mintha a srác komolyan gondolta volna a dolgot.


A kérdésben úgy en bloc az volt a válasz, hogy Dancsó régebben xar pasi volt, de most hogy kikupálódott. És hát itt régi igazság, hogy a csajoknak nem csak a külső számít jópasiság esetén, hanem a kisugárzás, viselkedés stb. Ezért fura, hogy mióta a csávó a rossz filmek helyett a net szerencsétlenjeit fikázza, meg ötmásodpercenként mémeket vág be, egyszerre jócsávónak minősül.

2020. ápr. 27. 11:33
 5/11 A kérdező kommentje:
Egyébként Dancsóka csak egy példa volt, általánosságban mennyire bejövős ez a "kiröhöglek, kigúnyollak, aztán úgy teszek, mintha csak poénkodtam volna" attitűd.
2020. ápr. 27. 11:36
 6/11 anonim ***** válasza:
58%

Súlyos fogalomzavarban szenvedsz!

Dancsó külseje, humora, vagy alázása is egyéni megítélés kérdése; az meg, hogy ebből építi az egóját hülyeség.

Szerintem Dancsó jó pasi, nrm aláz meg senkit, és rohadtul nem vicces. (Amúgy sejteseim szerint meleg.)

2020. ápr. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%

Mikor rákattintottam a kérdésre, akkor azt hittem, azokról a tenyészhímekről lesz szó, akik nyíltan lealázzák a náluk gyengébb, kevésbé agresszív vagy kevésbé előnyös külsővel rendelkező társaikat. Ezek közül Dancsóra egyik sem igaz. Dancsó Péter ironizál, esetleg gúnyol, teszi ezt szerintem alapvetően szórakoztatóan, bár elég rég nem néztem már a videóit. Ennyi erővel mindenféle paródia sértő és megalázó. Csak akkor nem értem, miért mulatnak rajta gyakran azok is, akiket kikarikíroztak.

Amúgy én férfi vagyok, szóval magára a kérdésre nyilván nem tudok válaszolni, csak szerettem volna eloszlatni egy félreértést.

2020. ápr. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
46%

Igaz az, hogy nem csak a külseje, hanem az egész kisugárzása változott meg az évek alatt. Jó pasi na.

Talán a külseje csak azoknak nem tetszik akik kifejezetten csak magas vagy szőke srácokra buknak.


De amikor megnyitottam a kérdést én is azt hittem, hogy a tényleg másokat elnyomó, erőszakos férfiakról lesz benne szó.

2020. ápr. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Ollókezű Edward ***** válasza:

Ma van a végtelenített Dancsó-kérdések napja?

Nekem amúgy sokkal jobban bejött, mikor még csak a karrierje elején járt, az új videóik nekem szinte nézhetetlenek.

2020. ápr. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A leirast nem olvastam el, a linkeket nem nyitottam meg, de csak a kerdesre valaszolva szamomra ez nem lenne ferfi. Az en szememben sokkal inkabb az aki segit masokon es pozitivan all az elethez, nem alaz masokat mert neki epp kicsi odalent
2020. ápr. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!