Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mitől lesz számotokra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mitől lesz számotokra egy lány izgalmas?

Figyelt kérdés

Mik azok a tulajdonságok, viselkedések, bármi egyéb, amik számotokra izgamassá teszik a lányt, a lány megismerését?

Kíváncsi vagyok, ki hogyan gondolja, nem azért kérdezem, mert változtatni akarok magamon.

A válaszokat köszönöm!



2020. máj. 4. 09:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
31%

Kedves Làny,


A fiukat alapvetoen teljesen mas mozgat. Ugye tudod mi?

2020. máj. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
80%

Na végre valaki nem a külsőre kíváncsi :D Hát, mindenki más, úgyhogy ha nem egyeznek az én szempontjaim a te személyiségeddel, ne aggódj, bőven vannak, akinek te lennél a tuti ;) Számomra rendkívül izgalmas, ha egy lány okos és pluszba még kicsit ilyen vagányabb is. Ezt úgy értem, hogy nyitottabb, szívesen ismerkedik, képes rögtönözni, érted :D Nem a bulizósakra gondolok, az nem az én világom, nem is vonz. Számomra izgalmas, ha szeret múzeumokba járni például. De ha már hasonlít rám szeméyiségileg, az is izgalmas nekem.

19/F

2020. máj. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
78%

Ha nem fél semmitől.

Itt pl. Az érzésekre gondolok és hogy őszinte és ha olyan dolgoról is tud beszélni amiről a legtöbb ember nem.

Világnézet.

2020. máj. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Stark2000 ***** válasza:
85%
Szubjektív. Nálam mondjuk jó pont ha sportol valamit, és lehetőleg nem sakkról, vagy horgászatról van szó. :D Ha nem szeret a 4 fal között ülni, van hobbija amit szeret is csinálni, illetve vannak céljai, intelligens.
2020. máj. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
72%
2-es vagyok, ha meg kizárólag élőben való ismerkedésre gondolsz, akkor meg nekem a piros ruha például, ami rögtön felkelti a figyelmem, bár ez nem olyan lényeges, meg nem is annyira fontos :) Amúgy érdekes a kérdésed, kíváncsi lennék priviben, hogy neked mitől lesz egy srác izgalmas
2020. máj. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
31%
Lenne a szabad vallalkozo lany inkabb zoldben egyertelmubb ha mar szabadon kozlekedunk csak ne vmi elvont reformatus a zold szineivel sose lehet tudni tokeletesen csak sejteni-benne van a bukta is...
2020. máj. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
68%
Lehet ez így nem nagy segítség de számomra az a tökéletes személyiség az aki olyan mint life is strange-ből Chloe Price
2020. máj. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszokat, igazán meglep, hogy mennyire különbözik a véleményetek, ez tetszik!

#2 Tudom, hogy nem kell mindenkinek megfelelnem, nem is ezért kérdeztem, de köszi, hogy emlékeztetsz. Érdekes, amit írtál, és szívesen kifejtem priviven, írj kérlek:)

#3 Nagyon tetszik, amit írtál. Az érzések valóban ijesztőek tudnak lenni. A világnézet pedig különösen izgalmas tud lenni néhány embernél! :)

#4 Jó meglátás, mindenképp szükségesek ezek a dolgok, hiszen hozzáadnak az ember személyiségéhez:)

#6 Nem, nem sokat mondd, de mindenképpen különleges, hogy ezt gondolod:)

2020. máj. 4. 11:03
 9/23 A kérdező kommentje:
Egyébként mindenkinek ment a zöld kéz, és még várok más válaszokat is!
2020. máj. 4. 11:14
 10/23 anonim ***** válasza:
59%
Abban is lehet segíteni ha tudjuk miért is kérded?!
2020. máj. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!