Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ő tipikus az a tipikus rossz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő tipikus az a tipikus rossz fiú de én nem, nem fog így megunni?

Figyelt kérdés
Barátommal nem régóta vagyunk együtt, Ő elvileg nagyon szerelmes belém (én is belé). Sokat mesélt történeteket hogy milyen izgalmas dolgok történtek már vele, de amikor oda jutunk hogy jó akkor meséljek valami most én akkor nem tudok mondani semmit. Mióta ez van olyan unalmasnak és jó kislánynak érzem magamat. Próbálok változtatni ezen de nem megy olyan gyorsan, szerintetek nem fog így megunni? én 17/l, ő 19/f

2016. júl. 28. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeret akkor nem un meg ilyen egyszerű...én ha lány lennék nem venném fel ezt a rosszkislány szerepet..mert könnyen bajod lehet belőle ;)
2016. júl. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Rossz fiú-jó kislány? Könyörgöm, ne legyél már full retard, 17 vagy, nem 7...
2016. júl. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is jókislány vagyok, de akármennyit képes vagyok sztorizgatni, mert nemcsak a rosszfiúknak olyan hűdeizgalmas az életük. Szóval kapard össze az emlékeidet, 17 év alatt biztos veled is történt egy-két dolog :)
2016. júl. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vedd észre mennyi minden történik veled is! Egy sima villamosozas alatt is történnek dolgok, csak tanuld meg jól előadni a sztorikat. Nézd meg a standup comedys srácok milyen apró hétköznapi dolgokat tupiroznak fel sztoriva.
2016. júl. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat! :) Igaz azt tudni kell rólam hogy elég csendes vagyok általában de igyekszem hogy jobban megnyíljak és többet tudjak beszélni :)
2016. júl. 28. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!