Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, összejönnétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, összejönnétek olyan pasival, akit gyermekkorában molesztálták?

Figyelt kérdés
12 éves voltam kint voltam egy focipályán egyedül, inkább nem idézem fel....
2017. okt. 17. 19:21
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
39%
Nem. Maximum akkor, ha annyira se érdekli már, hogy akár poénkodni is tud róla. Minden egyéb esetben egy mentálisan egészséges párt akarok inkább.
2017. okt. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
85%
Az elsővel értek egyet. Ha nem dolgozta fel, illetve ez nyomott hagyott benne, akkor nem szeretnék egy mentálisan instabil emberrel kapcsolatban lenni.
2017. okt. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
79%

"inkább nem idézem fel"

Így nem. Mert ez azt jelenti, hogy még mindig lelki sérült.

Abban az esetben, ha ezt szakértő segítségével sok munkával elfogadná, feldolgozná és tovább lépne, mentálisan újra ép lenne, akkor talán nagyobb eséllyel.

2017. okt. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Ez nem ettől függ. Gondolom nem így indítasz, mármint nem ez az első amit közölsz egy randin. Ehhez kell egy fajta kölcsönös bizalom, ami egy jó kapcsolatban idővel kialakul a két fél között. Ha pedig megtalálod azt, aki téged őszintén szeret, a legkevésbé sem fog téged emiatt lenézni, sőt igyekszik elfeledtetni ezt veled és támogatni fog. A támaszod lesz. De megtalálni a másik feled... nem könnyű dolog
2017. okt. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
én már voltam. És kérdésedre válaszolva: most is igen.
2017. okt. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
29%

Igen, ha kívül-belül tetszik, ez nem hinném, hogy akadály lenne. Nagyon meglepődtem a hozzászólásokon...(első hármat olvastam). Ez egy önhibán kívüli szomorú dolog a múltból, miért kellene, hogy kizáró ok legyen az ismerkedésnél?

Később röhögni meg poénkodni rajta? Jézusom, ezt nő írta egyáltalán? :O Az a lelki sérült, aki ezen röhög meg poénkodik!

2017. okt. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Minden lelki sérülés komoly kihatással van a kapcsolatra is. Persze, önhibáján kívüli dolog. De az NEM, hogy meg sem próbálja ezt feldolgozni. Ezt természetesen szakértő segítség nélkül nem lehet.

Én voltam együtt lelkisérült, mentálisan beteg emberrel (őt mondjuk nem molesztálták, hanem verte az apja, az anyját meg erőszakolta). Senkinek nem kívánom, hogy ilyen ember mellett kössön ki. Hiába nem az ő hibája, de alkalmatlanok egészséges párkapcsolatra a lelki sérüléssel rendelkező emberek. Viszont ha nem is tesz azért, hogy ne legyen az, az viszont tényleg csak a saját hibája.

2017. okt. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
0%

Miből gondolod, hogy nem próbálja meg feldolgozni? Jó, hogy azt írja, hogy nem idézi fel. Te felidéznéd, ha veled történt volna? Nem hiszem...

Egy 12 éves gyerek már nagy gyerek, aki teljesen tudatában van annak, hogy mi történik vele. Vissza tud emlékezni mindenre, mert nem 3 éves korában történt. Így nyilván nehezebb feldolgozni. De nem normális elvárni, hogy egy ilyet elfelejtsen az ember, mintha meg sem történt volna.

2017. okt. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Alapvető dolog minden terápiánál, hogy fel kell idéznie, ami történt. És amíg ezt nem tudja különösebb fájdalom, vagy szorongás nélkül felidézni, addig nem gyógyult.
2017. okt. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Ez nem kizáró ok, természetesen szerethető ugyanúgy. Az viszont fontos, hogy tegyen önmagáért, azért, hogy feldolgozza ezt a traumát és tovább tudjon lépni, akár forduljon szakemberhez.
2017. okt. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!