Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ismerkedjem meg vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjem meg vele?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy eléggé lehetetlen helyzet, de a napokban egyre többször futottam össze egy fiúval. Az elején észre sem vett, de ma azon kaptam magam, hogy rámmosolygott de én, valamilyen idióta módjára visszavonulót fújtam és nem mosolyogtam vissza. És hát, azt hiszem, megtetszett. Még sosem láttam a környékünkön korábban, szóval még a nevét sem tudom, viszont 3 nap ugyanabban az időpontban láttam meg. Valami tipp, hogy hogyan tudjam meg a nevét, hogyan ismerkedjek meg vele?

#ismerkedjem meg #rámmosolygott #nevét sem tudom
2020. máj. 11. 18:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Mondjuk legközelebb menj oda hozzá. Más mód nem nagyon lesz.
2020. máj. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha legközelebb látod menj oda hozzá beszélgetni, aztán kérd el a nevét.
2020. máj. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!