Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Barátok, barátságok

A kérdés

Hogyan/hol ismerkedjek? (Többi lent)

Nem rég voltam túl egy költözésen, teljesen magam költöztem egy új városba (Budapest), és senkit sem ismerek. Az iskolába nem alakult ki komolyabb barátságom, online meg szintén nem. Teljesen magam vagyok, és nincs kivel mennem valamerre vagy kihez fordulni ha baj van.

Élőben nagyon nem megy az ismerkedés..nagyon próbálkoztam az elmúlt hónapokban barátokat szerezni, de egy se sikerült. Talán bennem van a hiba.

Már tanácstalan vagyok, h egymagam hogyan és hol ismerkedjek? Valami ötlet?

Esetleg valami online ismerkedős oldal érdekelne elsősorban vagy valami tanács. Innen az oldalról is szívesen beszélgetek bárkivel, ha valaki szeretne :)

20/f

jún. 10. 15:38  Privát üzenet  

A válaszok
Én szeretnék beszélgetni bárkivel aki ír.

A válasz 50%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jún. 10. 15:41 Privát üzenet
Én barátkozok szívesen l

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont jún. 11. 17:20 Privát üzenet

Sziasztok, ha esetleg valakinek lenne kedve pár napot vagy hetet utazni, kirándulni az országon belül az nyugodtan írjon :-)

Nyitott vagyok, nekem sem volt sajnos eddig nagy sikerem.

Esetleg ha még vadkempingezés is bele férne akkor az is szuper lenne.

21F

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont jún. 17. 21:55 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan ismerkedjek, barátkozzak buszon, buszmegállóban?
Hol ismerkedjek?
Hogyan ismerkedjek uj tarsasagokkal is?
Hogy ismerkedjek az interneten?
Hogyan ismerkedjek össze a szomszéddal?
Hogyan ismerkedjek külföldön?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Barátok, barátságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!