Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan/hol ismerkedjek?...

Hogyan/hol ismerkedjek? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Nem rég voltam túl egy költözésen, teljesen magam költöztem egy új városba (Budapest), és senkit sem ismerek. Az iskolába nem alakult ki komolyabb barátságom, online meg szintén nem. Teljesen magam vagyok, és nincs kivel mennem valamerre vagy kihez fordulni ha baj van.

Élőben nagyon nem megy az ismerkedés..nagyon próbálkoztam az elmúlt hónapokban barátokat szerezni, de egy se sikerült. Talán bennem van a hiba.

Már tanácstalan vagyok, h egymagam hogyan és hol ismerkedjek? Valami ötlet?

Esetleg valami online ismerkedős oldal érdekelne elsősorban vagy valami tanács. Innen az oldalról is szívesen beszélgetek bárkivel, ha valaki szeretne :)


20/f


2019. jún. 10. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:
39%
Én szeretnék beszélgetni bárkivel aki ír.
2019. jún. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én barátkozok szívesen l
2019. jún. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sziasztok, ha esetleg valakinek lenne kedve pár napot vagy hetet utazni, kirándulni az országon belül az nyugodtan írjon :-)

Nyitott vagyok, nekem sem volt sajnos eddig nagy sikerem.

Esetleg ha még vadkempingezés is bele férne akkor az is szuper lenne.

21F

2019. jún. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!