Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ennyire izgulós?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire izgulós?

Figyelt kérdés

Randira fogok menni és minden randim vagy találkozó elött nagyon ideges vagyok túlzottan is. Ti nem?

Milyen módszerekkel tudnám ezt csökkenteni ti mit csináltok?

Mert nagyon zavar.



2020. máj. 13. 08:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Énis hasonló szoktam lenni mint, te. Én rágózom, ekkor is szoktam érezni hogy feszült vagyok de nem annyira, mellé szoktam olyan zenét hallgatni, ami kicsit elvonja a figyelmem. Pl latinosabb zenét hallgatok, amiről eszembe jut egy szórakozóhely és az ottani emberek, vagy olyan számot keresek amit régen hallottam és akkor nem arra gondolok állandóan, hogy mindjárt randi. Hátha segíthet ez valamit.😄
2020. máj. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Randi közben ne rágózz.

Ha izgulsz, akkor nagyon tetszhet neked.

Próbáld elterelni a gondolatidat, míg el nem jön az időpont.


Sok sikert. :)

2020. máj. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd, hogy minden úgy alakuljon, ahogy kell csak engedd el magad... Sok sikert és kellemes randit kívánok. Ne stresszelj rá... Jó lesz :)
2020. máj. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, ment a pipa vagy most mi ez:))

Még várok válaszokat:D

2020. máj. 13. 20:06
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is nagyon izgulós vagyok, minden esetben azt mondom magamnak, hogy nyugi, mindegy mi lesz az lesz és kész, jó az ahogy van, semmi, de az égvilágon semmi nem fog történni amiatt ha béna vagyok, vagy bármi ilyen, és akár el is mondom, hogy izgulok és bocs ha furán vagy hülyén viselkedem. Ha meg ezt rosszul veszi akkor már nem is érdekel tovább, nem ciki kimutatni az érzéseinket. Igyekszem az elején valamivel megnevettetni magunkat, ez jól oldja a feszültséget és erre simán az önirónia is jó :)

Hogy sikerült a randid? :)

2020. jún. 7. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

A randi meg jól sikerült:)

2020. jún. 7. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!