Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire nem érdeklem másokat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire nem érdeklem másokat vagy miért csinálják ezt?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre ha valamit mások posztolnak (itt akár barátokról vagy osztálytársakról beszélünk) mindig azt veszem észre hogy mikor kiraknak valamit a napjukba vagy posztolnak valamit arra reagálnak páran és olyanokra is amikor pl kiírja hogy ma éjfélig kérsezhetsz tőlem egyetlen kérdést és megválaszolom őszintén, ilyenkor páran reagálnak az ilyenekre és azt vettem észre hogy rám senki nem reagál.Egyszerűen senkit nem érdeklem.Ha ott vagyok elvannak velem, de nem érzem hogy keresnék a tásaságom, én keresem az ő társaságukat, sőt több emberrel is nagyon jó kapcsolatot ápolok, de mégis úgy érzem hogy amolyan csak mellék ember vagyok.

Az a baj hogy nem olvadok be a tömegbe és másabb stílusom van mint a tömegnek?

Az a baj hogy értéktelennek tartom magam pedig csomó barátot szereztem és nyitott vagyok és kezdeményezek, de nem érzem azt hogy valakinek fontos lennék és vagy reagálna rám vagy keresne.

16/L


2017. nov. 24. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:

"Az a baj hogy értéktelennek tartom magam"

Ez tényleg hatalmas baj.

Önmagában azzal, hogy nem vagy éppen központi ember egy társaságban, csak tagja vagy, semmi gond nincsen- egyszerűen ilyen vagy.

Az viszont már annál inkább furcsa, hogy holmi netes posztok alapján kijelented hogy értéktelen vagy. Nem vagy az.


Arra törekedj, hogy a valóságban nyitott légy és önmagadat add- az ilyen facebook haverságok gyakran csak felszínes bohóckodások.. Ne ez alapján tartsd magad fontosnak vagy kevésbé. Ez egyszerűen nem mérvadó.

2017. nov. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tudom mit érzel en is hasonlo vagyok max annyiban mas hogyha engem nem keresnek en sem keresem oket

Na meg nem tartom magam ertektelennek annyira mint te magadat

18f irj ha beszélnek kicsot

2017. nov. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!