Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogyha a barátnő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogyha a barátnőm állandóan nyomkodja a pattanásaimat és nekem fáj és nem fogad szót hogy hagyja abba?

Figyelt kérdés

2020. máj. 14. 12:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csapj a kezére.
2020. máj. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak lányok-nők, akiknek ez a mániája. Nő létemre sosem értettem, hogy sokak miért szeretik nyomkodni a párjuk pattanásait mondjuk a hátán. Légy már erélyesebb, és mondd meg neki nyíltan, hogy te ezt nem szereted és kész. Nem olyan nehéz.:)
2020. máj. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%
Elõbb-utóbb el fog fertõzõdni,akkor majd szórakozhat a barátnõd.Csipjél a combjába,hogy neked is igy fáj.
2020. máj. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%

megis mi jogon nyomkodja ha neked ez nem tetszik es nem akarod? kozold vele hogy tartsa mar tiszteletben a kereseidet,

majd ha akarod hogy kinyomja szolsz. de ez mar maniakus es undorito

2020. máj. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Azt hittem elsore, hogy az en parom irta ki a kerdest... :)))
2020. máj. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem minden nő nyomkodja a párja pattanásait 😊 ez valami mánia.
2020. máj. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, én szívesen kinyomom a pattanásaim, de a páromét... :D Azért azt már nem.
2020. máj. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
63%

Mintha én lennék.

Csak a párom jóval erősebb.

És nem igazán szereti és nem is nagyon bírja a fájdalmat.

Szóval mindig kénytelen vagyok abba hagyni.

Aludjatok meg.

Én általában 3 pattiért szoktam mondani hogy 1 2 hétre békén hagyom. És az neki is jó, én is nyomhatok.


De egyébként fura, mert egyébként undorító dolog, szóval nem is értem.

2020. máj. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!