Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Helo Van egy lány barátom és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okorapatijeno kérdése:

Helo Van egy lány barátom és már rég óta meg akarom csókolni, de nem tudom hogy mikor vagy hogy?(még nem csókolóztam)

Figyelt kérdés
(nem az kérdés hogy hogy kell csókolózni)

2020. máj. 18. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak barátok vagytok és nem adta jelét, hogy többet szeretne, akkor nem nagyon javasolnám, hogy random megcsókold.
2020. máj. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tennék tönkre egy barátságot egy ‘talán’-ért.. Ha nem látod jelét, inkább ne!
2020. máj. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudja hogy szeretem meg el szoktam mondani utána ha elmentunk tőlük hogy megint meg akartalak csókolni de nem tudtam mikor vagy hogy ő erre azt írta csak bátornak kéne lenned
2020. máj. 19. 07:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor csak legyél bátor, számolj vissza magadban vagy valami ami esetleg segíthet. Drukkolok🤞
2020. máj. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi
2020. máj. 21. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!