Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ez ellen? Valóban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ez ellen? Valóban későnérő típus lennék?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és még szűz. Volt már barátom viszont a kapcsolatnak hamar vége is lett mivel nem akartam lefeküdni a sráccal. Igazából engem még egyáltalán nem érdekelnek a testi dolgok de a legtöbb korombelit (és egyben az idősebb srácokat is) igen. Miért félek a szexualitástól? És mit tudnék tenni a félelem ellen? Illetve igaz az hogy nem szerettem a barátom igazán csak azért mert nem akartam vele ágyba bújni egy hónap után? Nagyon vissza maradott lennék ha én úgy érzem nekem ehhez több idő kell?

Gondolom így a legtöbb fiút nem is érdekelném ezért nem is próbálkozom pár kereséssel. Bár vannak fiúk akik el hívnak randira nagyon hamar kiderül hogy mire is mennek (főleg miután elküldik a farkukat illetve még pénzt is ajánlanak a szexért...).



2020. máj. 20. 00:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem egyáltalán nem baj, ha nem állsz még kész rá, nem akarod.

Nem kell sehova sietni vele, úgyis majd eljön a megfelelő pillanat a megfelelő emberrel.

Ne stresszelj ezen! :)

2020. máj. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 20 éves fiúként vagyok úgy, hogy nem akarom ezt elsietni. Tudom, nem fogjátok elhinni, de valahogy nekem több kell egy hónapnál ahhoz, hogy szívesen lefeküdjek valakivel. És nem, sem aszexuális, sem meleg nem vagyok.
2020. máj. 20. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Szia

Szerintem se stesszelj ezen!

Ne foglalkozz vele hogy milyenek a többiek !

Majd megtörtènik mikor meg kell történnie !🌸


Az elöttem lèvőnek !

Ritka az olyan fiú mint te🤔

2020. máj. 20. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is felesleges aggódni, ha nem állsz készen minek erőltetni?

Nem kell erőltetni, ritka az ilyen lány, mint te (srácnál megritkább az biztos), nem kell ezen izgulni tényleg :D


Az olyanokkal akik azért hívnak el, hagyni kell a.. nos.. francba😅


Ohh és kérdező, 19 vagyok és bárki nevethet, de szűz.. én se izgulok rajta, majd jön amikor jön ténylegesen :D

2020. máj. 20. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A szüzességed elvesztése csak rád tartozik, mivel neked kell késznek lenni rá és megélni a pillanatot. Nem baj ez ha később történik meg. Pláne, ahogy kiveszem ezek a testi dolgok nem foglalkoztatnak és gondolom önkielégíteni se szoktál. Emiatt is érthető, hogy időt és teret kell hagynod magadnak és ezt várd is el a barátodtól.
2020. máj. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Nem baj :)
2020. máj. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én most 20 vagyok, mikor 17 voltam, azt láttam, hogy a korombeliek többsége szűz. Későn érőnek még egyáltalán nem neveznélek!
2020. júl. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!