Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz, hogy ráizguln...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, hogy ráizgulnék fiatalabbakra?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok (N), viszont egyre sűrűbben gondolkodom azon, hogy milyen lenne tinédzser korú (15-17) fiúkkal szexelni. A gondolat is felizgat, hogy viszonylag tapasztalatlan srácokkal játszadozzak. Lehet kicsit beteges, mivel fiatalkorúakról beszélünk... De kíváncsi lennék az ágyban milyen lehet ennyivel fiatalabbal, illetve, hogy mit tudnék én nyújtani. Falnám őket legszívesebben.

2020. máj. 24. 00:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%

Tök oké


Szerencsés a srác akit elkapsz

2020. máj. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem nem gáz

Kinek mi jön be, ha neked ez a korosztály.. hajrá 😅


Bár azért ne csavard el túlságosan a fejüket xd

2020. máj. 24. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%

Normális gondolatok.


De valaki mondja már el, hogy ha egy kiskorú lány egy felnőtt férfival van és a lány is szeretné az bűncselekménynek számít, de ha egy fiatalkorú fiú (14+) egy felnőtt nővel van együtt az már tök normális? Én itt nem a kislányokat kérdőjelezem meg, hanem azt, hogy a fiatal fiúkat is óvni kell. (Persze itt nem az 1-2 év korkülömbségekre értem.)

2020. máj. 24. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
36%

2. vagyok: szerintem azért, bár lehet hülyeség.. mert ha esetleg "véletlen" történik, van különbség egy 14 illetve egy 24 éves lány/nő között


Remélem érted, mire célzok

2020. máj. 24. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
3. vagyok ha ezt nekem írtad 2. akkor nem igazán.
2020. máj. 24. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem egy 14 éves "gyereket" jobban megérint egy véletlen baba becsúszása, na meg a szülőket


Egy 24 éves nőnél viszont már nem feltétlen

2020. máj. 24. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
40%

Értem, de a gyerek jelenleg nem lényeg. Itt arra gondolok, hogy a gyerekeknek a gyerekkorát kéne megőrizni.( ha érthetően fogalmazok )

És, hogy hogy sikerűlt így törvényt megalkotni?

2020. máj. 24. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%
Nos ugye mindkét korosztályban lévő nemre kiterjed, csak mint mindenhol a világban, a lányokért jobban aggódnak, ez tény... Egyszerűen az emberek a lányokat jobban féltik ilyen korban, mint a fiúkat
2020. máj. 24. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Logikus. Erre én is rájöttem, de így tönkre lehet tenni gyermekek életét, de mindegy.

Ez van nem lehet mit tenni.

2020. máj. 24. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
73%
Ja és a kérdezőnek. Ezeket ne vedd magadra. Teljesen normális gondolataid vannak szerintem. Mivel nem bűntény megteheted, még talán kissrác napját is feldobod.
2020. máj. 24. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!