Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz, hogy ráizguln...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, hogy ráizgulnék fiatalabbakra?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok (N), viszont egyre sűrűbben gondolkodom azon, hogy milyen lenne tinédzser korú (15-17) fiúkkal szexelni. A gondolat is felizgat, hogy viszonylag tapasztalatlan srácokkal játszadozzak. Lehet kicsit beteges, mivel fiatalkorúakról beszélünk... De kíváncsi lennék az ágyban milyen lehet ennyivel fiatalabbal, illetve, hogy mit tudnék én nyújtani. Falnám őket legszívesebben.

2020. máj. 24. 00:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
75%
#2: nem jól tudod. 14 év fölött a lány esetében sincs szó bűncselekményről. A törvény semmiféle megkülönböztetést nem tesz nemek alapján.
2020. máj. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez simán belefér, forditva azért gyakoribb, idősebb pasi, fiatal lány, én is ilyen vagyok. 16 felett már találsz normálisat, akivel megteheted. F
2020. máj. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
77%

11esnek:

Igen tudom, hogy 14 évtől úgymondva legális


És lehet hogy nincs a törvényben különbség, de a valóságban a lányokat jobban féltik, aggódnak értük mint pl a fiúkért

2020. máj. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
45%

Hát szerintem full oké hiszen fordítva is elfogadott...

És hidd el hogyha ugy alakul bőven meg tudnád élni a vágyad hisz magamból kiindulva tudom hogy nem fognak nagyon ellentmondani a srácok ugy 15től felfelé ha rájukmozdulsz😉 17f

2020. máj. 26. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!