Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell valakit kiverni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell valakit kiverni a fejemből?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem komoly kapcsolatról van szó. Még szerelemnek sem nevezném, hiszen az adott illetőt valójában nem ismerem. Szóval egy srácról van szó. Ez a bizonyos srác egy időben érezhetően érdeklődni kezdett irántam, teljesen idegenek voltunk még egymás számára. Sajnos én éretlen és gyáva voltam, bezárkóztam előle. Szerintem még meg is bántottam kissé. Nem jártunk egy iskolába, hetente egyszer találkoztunk. Ennek hamar vége lett és útjaink újra kettéváltak, én pedig ott maradtam abban a tudatban, hogy "elüldöztem". Legalábbis így éltem meg. Két év eltelt, nem sokszor jutott eszembe ez idő alatt. Most egy iskolába járunk. Amikor az első napon megláttam összerezzentem és remegni kezdtem. Azonnal éreztem, hogy mi van a dolgok mögött, de próbáltam nem törődni vele. Ahogy besűrült, hogy látom annál inkább erősödött ez az érzés, nem múlt. Mostanra teljes mértékben megfogalmazódott bennem, hogy nagyonis tetszik nekem ez a srác. Nem nevezném szerelemnek, hiszen csak párszor beszéltem vele és valójában nem ismerem, de kicsit több már, mint egyszerű tetszés.. Elég sokat próbálkoztam, repestem az örömtől amikor megtudtam, hogy emlékszik rám. Az érzéseimet nem tudom jól takargatni, valószínűleg eléggé érezhető volt rajtam az egész.. Azonban ő már semmilyen szintű érdeklődést nem mutat irántam. Nem bírtam vele igazán kapcsolatot teremteni és ez fel fel ébreszti bennem azt az emléket amikor bezárkóztam előtte annak ellenére, hogy szimpatikus volt számomra. Nagyon érzékeny vagyok, nem könnyen nyomok el egy zavaró érzést, de gyötör a bűntudat. Gyötör a megbánás, hogy miért is kellett ezt csinálnom és mi lehetett volna ha nem teszem. Gyötör annak a tudata, hogy elrontottam egy szép dolgot, amit nem is szerettem volna elrontani igazából. Csak annyira hirtelen ért, hogy egy fiú érdeklődik és kíváncsi rám.. nem ehez voltam szokva, de már rögtön utána megbántam. Nagyon hiányzik így a karantén alatt, de nagyon elszomorít amikor rá gondolok, hiszen maximálisan magamat hibáztatom. Bárcsak elfeledhetném ezeket az emlékeket. Sajnos a figyelemelterelés nem használ, amikor alkotok a gondolataim csak úgy cikáznak és a nagy részük ezen pörög. Mi lett volna ha? Milyen lenne most? Miért csináltam egyáltalán? Miért nem tudok másra gondolni? Kezd nagyon megviselni, szeretném valahogy elfelejteni. Nem gondoltam volna, hogy ennyire magával ragad majd ez az egész.


Köszönöm ha végigolvastad, kicsit hosszú lett!

A válaszokat előre is köszönöm és bocsi, ha helyesírási/fogalmazási hibát találtok!



2020. máj. 24. 06:17
 1/5 anonim ***** válasza:
32%

Kalapáccsal :D

(Bocs ezt nem hagyhattam ki :D )Velem is hasonló szitu történt, nálam se jött be a figyelem elterelés, mindig csak rá gondoltam.(mondjuk köztünk egy kicsit több volt, de aztán be nyögte ,hogy maradjunk barátok :/ ) Az idő múlásával könnyebb lett, halványodtak az iránta táplált érzelmeim, majd teljesen megszűntek ( itt az is közrejátszhatott, hogy megismertem valaki mást :D)

2020. máj. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Velem is volt hasonló már, vagy szedd össze magad és írj rá, vagy majd az idő tesz arról,hogy elfeledd
2020. máj. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sok történés juttatott arra a megállapításra, hogy egyáltalán nem érdeklem. Ezek közé tartozik az is, hogy írtam neki, vissza is jelölt és válaszolt, de ő még soha nem írt nekem magától. Nagyon úgy érzem, hogy csak udvariasságból válaszolt.
2020. máj. 26. 03:25
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt is jó lenne tudni, mi volt az a bezárkózás, ill. inkább azt, hogyan érdeklődött volna annak idején.

Ha tényleg te voltál akkor a hibás, akkor még most is lehet esélyed, de lehet, nem is érdeklődött irántad. - Ha viszont feledni szeretnéd, akkor azon csak az idő segít, nekem is volt egy ilyen esetem, az nálam 4 évig tartott, és közben folyton hívtam a lelki elsősegély szolgálatot, és a barátnőimet.Az segít, ha kibeszéled magadból.

2020. máj. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbálj ne rá gondolni, privátban ha szeretnéd adhatok tanácsot:)
2020. jún. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!