Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudom soha ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom soha ilyen bulik után kiverni ezeket a fejemből?

Figyelt kérdés

Ha egy buliban kicsit közelebbi kapcsolatot építünk fel egy fiúval (úgy értem, hogy leginkább egymás társaságában vagyunk, ilyenkor a fiú udvarol nekem, de nem csókolózunk, vagy egyéb), másnapra mindig megbánom, hogy nem engedtem egy kicsit többet neki (persze ha tetszik a fiú(és ne gondoljátok, hogy minden buliban más fiúval szórakozom)), és napokig, sőt, akár több hétig csak az illetőre gondolok, és nem tudom kiverni a fejemből.

A tegnapi buli kicsit más volt, a fiúval egész éjjel hülyéskedtünk, egymást csesztettük, persze viccből. Ja és még mielőtt elmentünk a buliba a barátnőmmel (aki a fiú testvére) azt írta bnőmnek, hogy majd elkap engem.

Tehát nagyon jól éreztem magam tegnap, és már előre tudom, hogy Őt sem fogom tudni kiverni a fejemből...

Egyébként ismerjük egymást már régebb óta.

16/L


2018. febr. 10. 13:44
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Mert 16 évesen nem ilyen dolgokat kellene csinálnod.
2018. febr. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

#1 Bűn, hogy a hétköznapi fáradalmak után elmegyek néha kikapcsolódni?

Ja, persze, egy tininek nem lehetnek gondjai, mert mindent a segge alá tesznek a szülei.

2018. febr. 10. 14:03
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy 16 évesen még nem kellene rendszeresen alkoholizálni mintha már nagyok lennétek?
2018. febr. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Buli=alkohol?

Nem hinném.

2018. febr. 10. 15:34
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Akkor mi számodra a buli? Délután 6kor átmész a barátnődhöz, nézitek a minimaxot és 8kor már alszotok?
2018. febr. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Most nem értem minek kell letámadni. Mindenki saját magából indulnki... Kedves válaszoló te lehet hogy buli közben csak iszol s bámulod azokat akik táncolnak de egy buli nem erről szól.

Kérdező, még nincs semmi se veszve főleg ha ismeritek egymást. Egy következő buli alkalmával már sinen fog menni a dolog főleg ha neked is tetszik. Ebből már tanultál esetleg egy annyit, hogy máskor ha úgy érzed hogy nem bánod meg akkor bevállalósabb leszel.

2018. febr. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem tudom mikor, melyik buliba megy, ill. az, hogy az osztálytársam testvére, így lehetnek problémák.
2018. febr. 10. 18:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Azert mert nem dugtak meg meg ugy igazan. Ha valaki mezelget rendszeresen majd ugy par honapig akkor elfognak mullani ezek a fobial nyugi.
2018. febr. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!