Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Abban szeretnék segítséget...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abban szeretnék segítséget kérni, hogy jelenleg van egy párkapcsolatom egy sráccal, viszont nem tudom kiverni a fejemből azt a srácot, aki előtte bejött. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Vele álmodok néha, egy osztályba is járok vele, a párommal pedig így csak ritkán tudunk találkozni, mivel messze lakik tőlem. Mit kéne csinálnom?

17/F


2018. máj. 10. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát nézd, ha az elsőt úgy igazán szeretted volna, akkor nem tetszett volna meg a jelenlegi. Szerintem csak azért érzed erősebbnek az elsőt, mert nap mint nap látod, de ha kapcsolat lenne belőle, lehet, hogy koppannál. Szóval ha szereted a másodikat, akkor maradj hű hozzá.
2018. máj. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ebbol megcsalas lesz
2018. máj. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az első sráccal már tavaly ősszel együtt voltam, csak akkor nem birtam ennyire a távolságot. Miután szakitottunk, jött ő, aki nem meleg, szóval megcsalas nem lesz.
2018. máj. 13. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!