Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha van egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha van egy lány akibe belezúgtam és nem tudom kiverni a fejemből?

Figyelt kérdés

Csak az a lány akibe én belezúgtam Amerikába él és egy gyereksztár, így esélyem se lenne nála mivel a közösségi oldalain napont több ezrez, több tízezren írkálnak neki


Mit lehet tenni ilyen szituban?



#Belezúgram #Belezúgtam egy lányba #Nem tudom kiverni
2019. júl. 4. 02:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Plátói szerelem, majd elmúlik
2019. júl. 4. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Ne nézegesd állandóan a közösségi oldalait. Kövesd ki mindenütt egy pár napra, hanyagold őt, és napokon belül el fog múlni az érzés. Ha majd úgy érzed, túlvagy rajta, akkor nyugodtan visszatérhetsz a filmjeihez/zenéihez/akármit is csinál, visszanézve úgyis csak nevetni fogsz azon, hogy bele voltál esve.
2019. júl. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Szexelj ne verd ki.
2019. júl. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ilyen nincs
2019. júl. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%

ne a fejedből verd ki


:D

2019. júl. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Jaj ne a fejemből verjem ki :D (amúgy kiszoktam hamár írtátok :D)

Tudom, hogy ez túl ilyen drámai meg plátói stb, de hiába nem nézegetem a képeit [amúgy filmben/sorozatokban szerel(t)], hiába nem nézem a sorozatait/filmeit nem múlik semmi és emiatt olyan rossz napjaim vannak, olyan semmihez sincs kedvem,tudjátok ez a tipik amikor szerelmes vagy és ha nem lehetsz vele élni sincs kedved, na hát ez van nálam is :D

Amúgy pedig köszönöm a segítő válaszokat :-)

2019. júl. 4. 23:16
 7/11 anonim ***** válasza:
64%
Szilvásbuktát mert azt szeretem.
2019. júl. 5. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Keress itt magyarországon egy hasonlót...
2019. júl. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha nem jojo siwa az akkor oké. De nem is ismered ergo nem lehetsz belé szerelmes.

De ha ő az akkor sürgősen keress fel pszichiátert mert nálam is rosszabb vagy pedig engem elmebetegként emlegetnek :))))

2019. júl. 6. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Egzotikusallatkereso ***** válasza:
Csak nem millie bobby brown? Mert ha igen akkor lett egy vetélytársad :/ nyugi elfog múlni en is ezzel kuzdok eppen
2019. júl. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!