Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha beleszerettem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha beleszerettem?

Figyelt kérdés
Legjobb fiúbarátommal a lehető legjobb a kapcsolatom, nem olyan régóta ismerjük egymást (kb fél éve), de olyan mintha már ezer éve barátok lennénk, mindent tudunk egymásról, legyen szó bármiről. A helyzet viszont az, hogy nekem az elején nagyon bejött, külseje és személyisége is. Kb 3 hónapja viszont bevallotta, hogy meleg, akkor kicsit összetörtem, de hamar túltettem magam rajta, meg képbe jött más, és nem is találkoztunk 2 hónapig. Viszont most hogy megint találkoztunk, újra előjöttek az érzéseim iránta, csak most sokkal erősebben. Főleg azért, mert nem rég elmondta, hogy nem meleg, hanem biszex, és gondolkozott már azon, hogy milyen lenne lánnyal is, de nem akarná elrontani a barátságunkat. Ittas állapotban már többször is volt csók köztünk, és visszahallottam, hogy amikor együttaludtunk, akkor meg akart csókolni, csak nem mert (sajnos). Én meg rájöttem hogy totál beleszerettem, és nem tudom mit kéne csinálnom. (A homofób válaszokkal kíméljetek köszi)

2020. máj. 26. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogyhogy együtt aludtatok?😀
2020. máj. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha bármit meg tudtok beszélni, akkor ehhez legyen merszed szerintem és hozd fel a dolgot, hogy többet érzel iránta, de nem tudod jó ötlet-e, mert lehet elcsesződne a barátságotok.

Lehet, hogy nagyon cink egy beszélgetés lesz, de legalább őszintén beszéltek és hidd el, hogy megoldást fogtok rá találni. Vagy belevágtok vagy pedig közösen kimondjátok, hogy csak barátok és ahhoz tartjátok magatokat (csak akkor nem értem, hogy azok a csókok miért történtek meg eddig...)

Mindenképpen beszélgessetek el erről, mert jobb őszintének lenni, még ha fáj is

2020. máj. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is megkéne beszélni, esetleg ha úgy adódik azt is, hogy pl miért nem mert megcsókolni, na és hasonló kis kérdések is társulhatnak mellé


1.nek: vannak olyan fiú-lány barátok akik együtt alszanak, ez normális

2020. máj. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!