Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Titeket zavar ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavar ha a lánynak nagyobb a feneke és a combja, mint az átlag?

Figyelt kérdés

Egyátalán nem vagyok kövér, inkább olyan átlagos. Egyedül a fenekemen és combomon van egy kis felesleg. Rengeteget edzek, hogy lemenjen, de azért ez nem megy olyan gyorsan. Annyi az egy hogy nem annyira formás a fenekem, inkább lapos.

Titeket zavar ha vastagabb a combja és nagyobb és kevésbé formás a feneke a lánynak?



2020. máj. 27. 22:06
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
A hasam nem teljesen lapos, de nem is olyan nagy.
2020. máj. 27. 22:06
 2/14 anonim ***** válasza:
35%
de
2020. máj. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező, ne érezd feltétlenül rosszul magad az 1. miatt.. a lényeg az, ahány srác, annyi féle tetszési lehetőség


Kinek mi jön be

2020. máj. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
35%
Hát, ez csak az én személyes véleményem, de szerintem ne edz, imádom, ha egy lánynak vastagabbak a combjai. Nekem az a legvonzóbb, ha izom is és zsír is van rajta. Ha jelenleg csak zsír van rajta és állóképességi munkát végzel, akkor csak kicsit kevesebb zsír lesz rajta, azaz nem lesz látványos. De ha súllyal guggolsz.. Akkor izmot építész egy alapból vastagabb combra. Na igen, akkor férfi rajongó táboraid lesznek, azt garantálom. Amúgy hány éves vagy?
2020. máj. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha a hasadon nincs zsír, akkor a vastagabb comb és nagyobb fenék kifejezetten kívánatos :)
2020. máj. 28. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Tökre teccik az elhatározásod meg minden de nehogy azt hidd hogy a mostani testeddel nem lehetsz szép...

Személyem szerint a nagyobb fenékű lanyok a legjobbak, amiken latszik hogy ki vannak edzve is😉

2020. máj. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
57%
Jézusom dehogyis zavar. Ez a kedvenc alakom a körte alkat. A vastag comb és a nagy fenék. Persze tetszik más testalkat is de én ezekért vagyok odáig meg vissza. (az sem zavar ha a hasadon lenne egy kis felesleg) Szóval engem kifejezetten nem sőt, örülnék neki de ez nem rajtam múlik hanem rajtad. Hogy megfelelni akarsz vagy boldog lenni. :)
2020. máj. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem zavarna.
2020. máj. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Imádnám!
2020. máj. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
És ha egy kicsit lötyög az zavar titeket?
2020. máj. 28. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!