Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez megtörténik mással is?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megtörténik mással is? Normális dolog? Mit tudok tenni ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Igazság szerint bonyolult helyzetben vagyok, legalábbis nekem annak tűnik. Szóval a barátommal több mint 3 éve együtt vagyunk, és nagyon szeretem őt, de azt aligha tagadhatom, hogy a kapcsolatunk most nehéz időszakon megy keresztül, de én nem amiatt aggódok, hogy ezen együtt át tudunk-e jutni vagy sem.

Szóval volt közvetlen a barátom előtt egy fiú akivel még csak randiztunk párszor (ez ugye már bő 3 éve volt). Amikor a jelenlegi barátommal elkezdtem beszélgetni és elkezdett érdekelni, a másik fiúval azonnal megszakítottam a kapcsolatot, mivel így volt helyes.

Ezt a döntésemet soha nem bántam meg és hihetetlen szerencsésnek érzem magam, amiért ilyen fiatalon ennyire szerencsésen stabil kapcsolatba kerültem, ahol tényleg mindent meg lehet beszélni, és minden jó, a problémákat pedig együtt tudjuk megoldani.

De.. sok idő elteltével egyszer csak összetalálkoztam a másik fiúval az utcán, köszöntünk, beszéltünk pár szót mint régi ismerősök, és ennyi.

A fiú egyszerűen hihetetlen vonzalmat váltott ki belőlem, nem is értem miért. A lényeg, hogy sosem szerettem csak mint barátot, és a jelenlegi barátomat nagyon szeretem.

De mióta láttam ezt a fiút, nem megy ki a fejemből. De csakis az vonz ahogy kinéz, a személyisége nem. Álmodok vele, folyamatosan rá gondolok, rengetegszer, már úgy érzem néha megbolondulok.. sosem volt velem hasonló.

Hihetetlen bűntodatom van, úgy értem nem fair az a barátommal szemben, hogy egy másik fiúra gondolok. Nem érdemli ezt, és én annyira nem akarom ezt, de nem tudok ellene mit csinálni. Valahogy mindig az a vége, hogy rá gondolok.

Eleinte csak időt adtam magamnak, azt gondoltam 2-3 nap és elmúlik. Hetek óta folyamatosan így vagyok, nem szűnik meg.

Volt már valaki hasonló helyzetben? Ha igen, akkor mit tett ezzel kapcsolatban, vagy milyen tanácsot tudna adni?

Nagyon reménytelennek érzem magam, mert nagyon szeretem a barátomat, de már úgy látom magam szinte, mintha megcsaltam volna.

19/L


2020. máj. 30. 23:24
 1/2 Honexya válasza:
100%
Ne aggódj, hosszútávú kapcsolatban ez normális, ha vannak ilyen kis kicsapongásaid, DE! csak addig oké, amíg csak gondolsz rá (főleg ha csak a külseje miatt érzed ezt.). El fog múlni egy idő után.
2020. máj. 31. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
70%
Szia! Lehetséges, hogy a srácnak nem csak a külseje fogott meg. Sokféle vonzalom létezik. Amikor te most leírtad, hogy a barátodat tényleg nagyon szereted és érzed, hogy biztonságban vagy mellette, akkor ez nem feltétlen lehet szerelmi alapú vonzódás. A megszokás nagy úr, szokták mondani. Nem mondom biztosra, de benne van a pakliban, hogy attól félsz, hogy ezt a stabilitást egy új kapcsolatban nem kapod meg. Ha pedig a jelenlegi párodra nem tudsz úgy nézni, mint arra a srácra... Tényleg érdemes elgondolkodnod. Nem buzdítalak arra, hogy hozz számodra rossz döntést, hisz neked kell eldönteni mi a rossz: egy olyan kapcsolatban maradni, ahol nem is tudsz a másik félre szenvedéllyel gondolni, vagy egy esetleges új kapcsolat, amire nincs garancia.
2020. máj. 31. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!