Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet kicsit undi kérdés, de...

Lehet kicsit undi kérdés, de ha megtörténik a megtermékenyülés a méh felhúzódik és bezárul és amiatt együttlétkor az összes dolog, ami bejutott azonnal ki is jön, mert nincs hova "mennie"?

Figyelt kérdés
Együttlét után mindig fekve maradok, hogy a nagyja bent maradjon, de most hiába feküdte fél perc után jött ki az egész fekve is, így kénytelen voltam kimenni a mosdóba. 9. dpo-n vagyok.
2012. dec. 2. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha megtörtént a megtermékenyülés, akkor is marad fenn cucc:D

Én 17 hetes terhes vagyok, mégis marad fenn:)

2012. dec. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Na, először is, amikor a férfi ejakulál (mmint a kiskatonákat "kiszórja") meg a megtermékenyülés között kb. 2-3 nap is van, azoknak a spermiumoknak fel is kell jutniuk a méhszájon elindulva a méhen át a petevezetőbe. Így rögtön nem zárul be semmi! Már az ejakuláció után is csak az a spermaadag indul fel, amelyik az első körben jött ki, akkor legerősebbek az összehúzódások, amik a férfi orgazmusát kísérik. A többi "cucc" a hüvely középső, alsó részén "marad", az a gravitáció miatt is lefelé fog folyni. De a méhszáj kb. 2-3 napig még lent marad és nem záródik be, tehát ha még a hüvely felső részéből is folyik vissza anyag, az másnap is "megérkezhet". Remélem érthető vagyok. De ezek a dolgok amúgy nem befolyásolják a megtermékenyülést , egészséges ondóban 10milliós spermaállomány van, abból meg elég az a "feljutó" 100-200 ezer spermium is, h baba lehessen.....
2012. dec. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! értem, ami írtál, de azt nem gondoltam, hogy az aznapi együttléttől lettem terhes hirtelen és zárult be a méhem. Írtam, hogy a 9. dpo-n vagyok, szóval már jópár napja is próbálkoztunk, amikor peteérésem volt. és tényleg nagyon furcsa volt, hogy ilyen szinten kijött még akkor is, ha fekve maradtam
2012. dec. 2. 15:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha most arra gondolsz, h MÁR terhes vagy, és ezért folyt ki rögtön majdnem az egész, lehet. De amúgy ha maradt bent, az holnap ki fog jönni legkésőbb, illetve az "utóját" megeszik a fehérvérsejtek, mint rendes körülmények közt :)
2012. dec. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*jobban írva az együttlét után másnap még folyhat ki cucc. Nem konkrét napot írva.
2012. dec. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kávétejszín ***** válasza:

Bocsi az off-ért, de hogyhogy "mind kijött"?

Honnan tudod?

2012. dec. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Allj kezen xD
2012. dec. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!