Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beszélek egy fiúval tegnap...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszélek egy fiúval tegnap óta és azt mondta hogy majd később beszéljünk, én azt mondtam neki hogy majd írjon hogyha jónak látja vagy majd írok én este felé, ő azóta nem írt, szerintetek hány órakor írhatok neki hogy tényleg este felé legyen?

Figyelt kérdés
Én már írnék neki de szerintem még korai lenne, szerintetek? Vagy várjam meg hogy ő írjon? Meddig lenne érdemes várni? Jobb lenne szerintem ha látná hogy megbírom várni hogy ő írjon, szerintetek?
2020. jún. 10. 16:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Olyan 7 óra körül. Ne legyél türelmetlen.
2020. jún. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!