Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek akkor most érez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akkor most érez valamit vagy nem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy srác, akit nem tudok hova tenni érzelmileg.(20F és 18L)

Jó barátnak tartom, mondhatni a legjobb fiúbarátom, aki ha kell megvéd minden fiútól annak ellenére hogy csak egyszer találkoztunk, akkor se úgy hogy ismertük is volna egymást. Nagyon messze lakik tőlem :(

Mostanaban rengeteget beszélgetünk (lassan egy éve) és most érezte azt hogy találkoznunk kellene.Én belementem, mondtam miért ne? Csak ezzel az a baj hogy nem tudom az okát.Tudom hogy meg akar ismerni ha már ikyen sok közös van bennünk...de akkor is.

Az furcsa, hogy ezután a megbeszél3s utan bizonytalanságot érzek nála, mintha félne, vagy szinte rettegne attöl hogy mi lesz.Ilyet ír pl:nem muszáj most találkoznunk ha nem szeretnél, vagy hogy ha akarsz hozz valakit, de én nem akarok mással jönni mert engem te érdekelsz...

A találka egyébként Szilveszterkor lenne, ha sikerülne feljutnom Szegedről Pestre.

Az lenne a kérdésem, hogy nektek mi a véleményetek erről az egész találkozóról? Szerintetek többet érez?


Köszi előre is! :)



2018. dec. 4. 20:48
1 2
 1/11 Thispain ***** válasza:
Lehetséges. Ez a találkozókor valószínűleg kiderül.
2018. dec. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Igen ha lesz egyáltalán találkozó...

És mi van ha azt mondom nem tudok menni, pedig ő már elintézte hogy egyedül legyen aznap este?Nagyon megszid érte?

2018. dec. 4. 21:06
 3/11 Thispain ***** válasza:
Ez személytől függ. A leírás alapján nem nézném ki belőle.
2018. dec. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Priviben elküldök vmit arra itt tudnál választ adni? Köszi!
2018. dec. 4. 21:18
 5/11 Thispain ***** válasza:
Remélhetőleg.
2018. dec. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket! Másvalaki?
2018. dec. 4. 21:49
 7/11 Gerike1998 ***** válasza:

Hali. Mintha magamat látnám, hajdanán én is így voltam, mert felkínáltam neki a lehetőséget, hogy mit szóllna egy talihoz, de később a másikat is, hogy érezze, hogy tényleg csak akkor kell eljönnöd, ha te is szeretnéd a találkát. Őszintén még most is így szoktam szervezni, mert sokkal tisztább, gyorsan bele lehet menni mindenbe, de így ha valami tényleg nem jönne össze akkor jobban meg lehet beszélni, nem pedig az jön a szóba, hogy de pedig megbeszéltük.

Nagyon sokszor használom én is így mint mondtam, mert bár furcsán hangzik, de pozitív dolog. A kapcsolat elejének mindig szabadabnak kell lennie, erre építesz mindent.

20/F

2018. dec. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia. Esetleg kérdezz rá, hogy pontosan hogyan is gondolta el az egész találkozásotokat. Bár nyilván, ha többet érez és valami olyat tervez nem mondja el, de a leírás alapján többet érez irántad. Egyébként ez egy elég népszerű megoldás a fiúk körében. Főleg ha tényleg messze laktok egymástól. Mindenesetre bárhogy is döntesz és alakul, majd értesíts :D és sok sikert! :)
2018. dec. 5. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Ez akkor jó hír :)

Egyébként a bizonytalanságom oka egy másik itt kiírt kérdés...


https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__randizas..


Erről valamit tudtok mondani?

2018. dec. 5. 10:46
 10/11 anonim válasza:
Szia! Én is rábukkantam erre a kérdésre és nagyon hasonlít az én esetemre...egyedül a kor különbözik..fura
2018. dec. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!