Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hazudtam a koromról...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hazudtam a koromról?1 hónappal ezelött interneten megismertem egy fiut nem gondoltam hogy lesz belőle valami ezért 1 évvel többet mondtam mint ahány éves vagyok, 2 év lenne közöttünk

Figyelt kérdés
2020. jún. 11. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

mondd el az igazat, meg hogy miért mondtál többet

nem fog haragudni, hidd el. volt ilyen velem is

ha tényleg bejössz neki, nem egy éven fog rugózni, hidd el.

bár ez attól is függ hány éves vagy

hány éves vagy?

2020. jún. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Írd már le a korod, a normális válaszokért. Amúgy 1 év semmi, őszintén valld be neki. Mi a ciki a valódi korodban?
2020. jún. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
mond el neki az igazat,1 év nem sok biztos megérti
2020. jún. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Bocsi, de erről miért kell hazudni? Tényleg nem sok az az egy év, szerintem ha a valódi korod mondtad volna meg, nem harapta volna le a fejed (főleg, ha elvileg nincs köztetek sok korkülönbség).
2020. jún. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
66%
Mondhatod esetleg azt, hogy elírtad. Vagy lehet trükközni a születésnapoddal, hogy azért mondtál egy évvel többet mert mindjárt szülinapod (amennyiben tényleg mindjárt van)
2020. jún. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
82%
Én is így voltam, aztán bevallottam neki kb egy hét múlva, bocsánat kértem, és elmondtam az okát is. Azt mondta hülyeség volt ezen izgulni, nem változtat semmin. Azóta is együtt :)
2020. jún. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!