Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Interneten megismertem, azóta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interneten megismertem, azóta nem tudok nélküle élni! 21. század, az idősebb korosztály aki elítéli az internetes ismerkedést az kérem ne okoskodjon, eleget hallgatom anyátol. Valaki tud tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Hónapokkal ezelőtt interneten megismertem egy fiút, aki nagyon intelligens és törödő, egyetlen probléma akadt a gépezetbe, hogy többszőr hazudott a kinézetével kapcsolatosan.Most úgy beszélünk jelenleg, hogy nem tudom, hogy-hogy néz ki. Elmondása alapján azért kezdett bele a hazugságba évekkel ezelőtt mert sok rossz történt vele és jó volt belebújni más bőrébe. Én azóta is mellette vagyok (nagyon megszerettem) és rájöttem, hogy nagy valószínűséggel szorongás és depresszió áll mindennek a hátterében. Pénteken fogunk elvileg találkozni, rettegek, hogy megint nem jön el, de nagyon szeretnék neki segíteni(ő is érzi hogyha most nem találkozunk akkor nagy valószínűséggel vége lesz a "kapcsolatunknak"). Valakinek valamilyen tanácsa nincs, hogy,hogyan tudnám kirángatni ebből a helyzetből és segíteni neki? (járt már pszichológusnál és gyógyszert is szedett de nem segített neki) (ő is szeret és pont ezért nem tudom cserbenhagyni és befejezni a beszélgetést).

Köszönöm előre is!



2019. máj. 8. 13:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha tanácsot kérsz, akkor te kéred az okoskodást. Az "idősebb" korosztály meg tapasztaltabb és hasznosabb tanácsokkal tud ellátni.

Nem vagytok szerelmesek egymásba, mert ez csak egy virtuális "kapcsolat". Ha a kinézetéről hazudott, kitudja még miről. Nézz néhány Kamureg részt, hátha segít valamit. De, csak azon tudsz segíteni, akin lehet.

2019. máj. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
hülye vagy és halgass anyádra.Akivel a neten csetelsz egy 50 éves kövér perverz állat.Ne legyél már ekkora naiv hülye gyerek.
2019. máj. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat itt is megmutatkozik az emberi kedvesség. Tanácsot kértem és nem kioktatást.Nem tartom magamat naiv személyiségnek pont ezért jöttem rá a hazugságokra. A barátaim sem tudják magukat beleképzelni egy ilyen helyzetbe, azt gondoltam, hogy itt lesz aki tud tanácsot adni és nem csak kioktatni és közölni, hogy hagyjam abba.(Hetek óta magamban örlődöm, nincs aki meghallgatna) Ha letudnám ezt magamban zárni és sikerülne elengednem akkor nem írtam volna ide. Lehetetlennek találom, hogy 50 éves perverz állat lenne, ennyire hülye nem vagyok, hogy nem jönnék rá az írásából.

Néztem kamureget, nyomoztam is, sok mindenre fényt derítettem, nem csak vakarom azt és sírok.

2019. máj. 8. 14:57
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet szerelmes és nem járhatsz egy olyan emberrel, akiről azt sem tudod, hogy néz ki és még soha életedben nem láttad. Sőtt még csak tetszés sem lehet, mert azt sem tudod, hogy néz ki. A személyisége lehet, hogy bejön, bár a valóságban mindenki más mint neten. Röviden: nem ismered.

Anyudnak és a fenti válaszolóknak van igazuk. Ez semmi, felesleges ilyenbe belehajszolni magad.

Bocsi 1999-ben születtem, gondolom ez a baj. Komolyan csak a neten tudtok élni?

2019. máj. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy nem tartod magad naív személyiségnek, még az vagy. Nem sértésből és nem kioktatásból válaszolunk, hanem azért, hogy ne csak nézz, hanem láss is. Azt sem tudod, kivel beszélgetsz hónapok óta! Ja, és én kérek elnézést, hogy 26 éves nő vagyok és pont nem az én véleményemre vagy kíváncsi, de próbálnék észhez téríteni egy tinit, aki senkire sem hallgat, csak a saját feje után megy. Nem tudom mégis mit vársz, ki szerint lesz jó ötlet, hogy ennyire naívan hiszel az igazadban, az igazságot meg nem vagy hajlandó elfogadni.
2019. máj. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha a szakember meg a gyógyszer nem segített neki, akkor miből gondolod, hogy neked sikerülne?
2019. máj. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Szerintem találkozzatok és ha nem jön be akkor nem jön be, ha bejön akkor bejön. Egy próbát mindenképp megér. És jo hatással is lehetsz rá
2019. máj. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Na, megvolt a találkozás?
2019. máj. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Sajnos nem volt meg a találkozó, én lennék a legboldogabb ha sikerülne a találkozó és jó hatással tudnék rá lenni. Állítása szerint annyira bepánikol a találkozó előtt, hogy nem emlékszik a dolgokra amiket tesz és mond és ezért nem képes találkozni (igen tisztában vagyok vele, hogy sántít minden!).

2019. máj. 14. 19:00
 10/11 anonim válasza:
Válaszolók, szegény lány szeretne segíteni egy emberen akit megszeretett. Azzal nem lenne baj, hogy az internet veszélyeire, de az, hogy azt mondjátok neki: "Ha más nem tudott te mért tudnál segíteni" az szomorú. Mert lebeszélitek arról a lehetőségről amivel segíthetne valakin, amivel egy életet változtathatna meg. Ugyanis "Nem meglökni nehéz a szakadék szélén, hanem felhúzni onnan".
2019. máj. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!