Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit takarhat a szív? Válaszhoz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit takarhat a szív? Válaszhoz nemet írjatok légyszi. Többi lent

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel eddig 3x találkoztam 10-20fős társaságon belül és picit közelebb kerültünk egymáshoz és 2.találkozás után messenger beszélgetésben kaptam tölle szívet nem nagy szám tudom de mi álhat mögötte?

2020. jún. 15. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Bármi, ezt így nem tudjuk megmondani... Ez attól függ,mi után, mi kapcsán írta. Bármit jelenthet.

És megértelek, dehogynem,ez nagy dolog! Valamit csak jelent...

2020. jún. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Sok minden, én szimplán a fiú barátomnak is szoktam szívet küldeni és ő is nekem, van amikor lánnyal is küldünk egymásnak (esetleg, ha beszólunk egymásnak akkor... heterók vagyunk)

Tehát ezt mi nem fogjuk tudni kideríteni, hogy neked ki miért küld messengeren szívet..

2020. jún. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

Ne mondd, hogy ez nem nagy szám!

Nekem az lenne,ha egy fiú használná ezt az emojit :)

Csak nem használják...Velem kapcsolatban :(

2020. jún. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ma már minden tini össze-vissza küldözgeti a szíveket, semmi olyan nincs benne ami miatt izgulni kellene. Beszélgess vele tovább és majd meglátod lesz-e ebből valami.
2020. jún. 16. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Thispain ***** válasza:
71%
Nem.
2020. jún. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg semmit:(
2020. jún. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!