Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kiderülne a kiszemeltetekrő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiderülne a kiszemeltetekről, hogy a saját neméhez vonzódik, ti mit reagálnátok?

Figyelt kérdés
2020. jún. 19. 01:02
 1/7 anonim válasza:
16%

Ha nőkről beszélünk: az iggen! Lezbi smacizást szeretek nézni, izgató!


Ha férfi: akkor köszönöm az infót, mentem a pi...ba

2020. jún. 19. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
70%
Azt hiszem inkább örülnék, mert így nem lesz más férfié sem és sosem volt esélyem.
2020. jún. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
98%
Csodálkoznék, aztán lespanolnék vele. Örülnék ha az ellenkező nemből lenne egy jó barátom. :D Legalább biztos lehetnék benne, hogy egyikünk sem fog többet érezni.
2020. jún. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%

Valószínűleg nem lepne meg annyira mert már most is sok hasonló ismerősöm van aki a saját neméhez vonzódik csak azok mind lányok. ha egy ilyen fiút találnék még örülnék is neki mert akkor barátok lehetnénk. Egyébként meg persze nem ítélném el hanem elfogadnám. Ha nagyon szerelmes lettem volna belé akkor csalódott lennék, de manapság hamar túl tudunk lépni az olyan kapcsolatokon amik nem is léteztek valójában.

17/L

2020. jún. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%

Meglepődnék, valószínűleg enyhén csalódnék...


De ahogy #2 is írta, így legalább tudom, hogy sosem volt esélyem nála, ahogy senki más velem azonos neműnek... Ez a tudat elég megnyugtató.

2020. jún. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Igazából engem tuti lesokkolna. Mármint nem vagyok homofób, de ha arról van szó, aki tetszik... Utána nehezen tudnék máshogy tekinteni rá.
2020. jún. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
95%

Csak a kiszemeltről? Mivel csak tetszik és sok közünk nincs egymáshoz, ezért csupán meglepődnék, nem hiszem hogy nagyon rágódnék rajta. Főleg hogy így az is fix lesz hogy nem lehetett volna emiatt semmi köztünk.


Ha már a párod, érdekesebb helyzet lenne, mert ilyenről is hallottam már (kipróbálja a lány hogy milyen lánnyal, együtt vannak egy darabig és "rájön" hogy ő amúgy a fiúkat szereti mégis).

2020. jún. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!